Hoe werkt vastgoedfinanciering bij Max Crowdfund?
Op de website van Max Crowdfund is het niet alleen mogelijk om te investeren in vastgoed, maar het is ook mogelijk om financiering aan te vragen. Als u financiering wilt aanvragen voor de aankoop, renovatie of transformatie van uw vastgoedproject, komt u niet altijd in aanmerking voor een lening van de bank. Wij, van Max Crowdfund, kunnen deze financiering voor u regelen via crowdfunding. In dit artikel wordt uitgelegd hoe u in aanmerking komt voor financiering op het Max Crowdfund platform.
Ten eerste is het goed om te weten wat vastgoedfinanciering inhoudt en wanneer u in aanmerking kunt komen om een financiering aan te vragen.
Financiering is het leveren van kapitaal om zo bepaalde activiteiten te bekostigen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het aanschaffen van een nieuwe woning of een vastgoedproject. U kunt hiervoor geld lenen bij de bank of een andere instantie. Dit geld betaalt u uiteindelijk weer terug, inclusief het vooraf vastgestelde rentepercentage.
Om een vastgoedproject (bijvoorbeeld voor de renovatie van een pand) te kunnen realiseren, wordt er vaak gebruik gemaakt van financiering. Voorheen kon een ondernemer makkelijk bij de bank terecht om deze financiering aan te vragen, maar tegenwoordig is de bank erg terughoudend als het gaat om vastgoedprojecten. Eén van de belangrijkste redenen is dat de banken weinig vertrouwen meer hebben in dit soort projecten. Daarom wordt er door deze ondernemers gezocht naar een alternatief. Max Crowdfund biedt hiervoor een passende oplossing; via het platform kunt u gemakkelijk een financiering aanvragen voor uw project. Het geld wordt opgehaald door middel van crowdfunding. Op het platform van Max Crowdfund worden financiering-aanvragers en investeerders samengebracht. De investeerders ontvangen na het investeren een rentepercentage tussen de vijf en vijftien percentage. Dit is afhankelijk van het risico van de investering.
Hoe kunt u een financiering aanvragen op het platform van Max Crowdfund?
U begint met het aanmaken van een account. Hierbij is het van belang om de KYC-informatie in te dienen. KYC staat voor ‘Know Your Customer’ en dit houdt in dat u uzelf moet identificeren door een aantal persoonlijke vragen te beantwoorden en uw legitimatiebewijs te uploaden. Hierna maakt u een 3D-scan van uw gezicht. Op deze manier kunnen we deze afbeeldingen met uw paspoort vergelijken om er zeker van te zijn dat u het echt bent.
Vervolgens kunt u uw account verifiëren door minimaal één cent over te maken naar uw account. Zodra het persoonlijke account is geverifieerd, kunt u uw bedrijfsgegevens toevoegen. Dit omvat het Vergelijkecertificaat van oprichting, de statuten en u zult de bankrekening van uw bedrijf moeten koppelen. Als al deze informatie in goede orde is ontvangen, doen we een kredietcontrole. Wanneer dit in orde is, kunt u direct de financiering voor uw project aanvragen.
Voor het aanvragen van een financiering heeft u een aantal documenten nodig, waaronder:
- Een ondernemingsplan
- Een recent taxatierapport voor het vastgoed object
- Een koopovereenkomst
- Een huurovereenkomst
- Bouwvergunningen
Daarnaast controleren we ook de vitaliteit van het project en de exit-strategie. Zodra uw aanvraag compleet is, zal onze investeringscommissie binnen 24 uur een antwoord geven of uw vastgoedfinanciering wordt geaccepteerd voor plaatsing op het platform. Mocht uw aanvraag voor financiering akkoord bevonden worden, zullen we de hoogte van de rente met u bespreken. Dit is afhankelijk van het resultaat van ons ‘Risk Rating Model’, welke te vinden is op onze website.
De aanvraag is akkoord en wordt op de website gepubliceerd. Hoe ziet het proces er verder uit?
Uw project wordt minimaal 48 uur weergegeven als ‘Binnenkort’ op ons platform. Op deze manier kunnen potentiële investeerders het type van de investering analyseren en hun weloverwogen keuze maken. Tijdens deze periode kunt u ervoor kiezen om een privéronde te organiseren, waarin u uw familie en vrienden kunt uitnodigen om als eerste in uw project te investeren.
Vervolgens verandert de status van uw project in ‘Open’. In deze fase kan onze internationale pool van vastgoedinvesteerders investeren in uw vastgoedproject.
Nadat uw project volledig is volgeschreven, begint er een ‘Cooling Down’ periode van 24 uur, waarin investeerders de tijd hebben om van gedachten te veranderen. Dit is een wettelijke vereiste regel van de AFM. Na deze korte periode verandert de status van het project in ‘Gesloten’.
Voordat u het opgehaalde geld ontvangt, registreren wij een ‘eerste recht op de hypotheek’ en moeten de lening- en garantieovereenkomsten door alle partijen worden ondertekend. Het geld dat u nodig heeft om een woning te kopen, te renoveren of transformeren, wordt altijd naar een notaris of advocaat gestuurd en niet rechtstreeks naar u. Dit proces kan enkele weken duren, maar is afhankelijk van de jurisdictie.
Zodra aan alle betalingsvoorwaarden is voldaan, wordt het opgehaalde bedrag uitbetaald. Op dit moment verandert de status van uw project naar “Actief”. Dit is het moment waarop de uitbetaling van de rente voor de investeerder start. De uitbetalingen van investeerders worden transparant weergegeven in het aflossingsschema, dat bij elk vastgoedproject is gevoegd.
Aan het einde van de gestelde termijn ontvangen de investeerders zowel hun geïnvesteerde bedrag als de eventuele resterende rente. Als aan alle betalingsverplichtingen is voldaan, wordt uw project afgesloten. In dit stadium is het geld voor uw investering gecrowdfund en kunt u beginnen met het realiseren van uw droomproject zoals vermeld in uw businessplan. Aan het einde van de looptijd betaalt u de lening volledig terug.
Voor meer informatie of vragen over het financieren van vastgoedprojecten via Max Crowdfund, bezoek onze website.
Laatste nieuws
- 23-10-2026 16:40 GMVM Real Estate koopt kantoorgebouw in Maastricht
- 23-10-2026 15:50 WDP boekt meer winst en investeert netto bijna half miljard euro
- 23-10-2026 15:30 Nieuwe ceo Pierre Nolte: ‘Ik ben hier om Cushman & Wakefield te laten groeien’
- 23-10-2026 14:07 Netcongestie als bouwvertraging: Waarom een beroep op overmacht niet vanzelfsprekend is
- 23-10-2026 12:04 Urban Industrial koopt EOS-portefeuille van EQT Real Estate
- 23-10-2026 11:37 Bram Linnartz nieuwe voorzitter raad van commissarissen Boei
- 23-10-2026 11:23 Woningbouw op locatie oud HagaZiekenhuis op zijn vroegst in 2030
- 23-10-2026 10:32 Rijksvastgoedbedrijf betaalt 75 mln voor Daalse Kwint in Utrecht
- 23-10-2026 10:27 ING: Bestaande bouw voelt hogere rente in prijzen, nieuwbouw in verkopen
- 23-10-2026 09:48 NHG-grens stijgt ruim vier keer zo hard als gemiddelde hypotheek
- 23-10-2026 09:39 De gemeente als concurrent: De Wet markt en overheid wordt permanent
- 23-10-2026 09:13 Floris van der Wilden wordt junior consultant bij Dils
- 23-10-2026 08:53 Blend Wonen huurt ruimte in zorgpaviljoen in Huizen
- 22-10-2026 16:44 JLL verlengt huur hoofdkantoor in Atrium op Zuidas
- 22-10-2026 16:26 Necron koopt distributiecentrum in Almere
- 22-10-2026 15:58 CityLink breidt logistieke portefeuille uit met bedrijfsgebouw in Almere
- 22-10-2026 15:19 Chantal de Bree neemt leiding Vastgoed Syndicering Nederland over
- 22-10-2026 14:53 Bata huurt kantoor en showroom van Jamestown in Amsterdam
- 22-10-2026 13:18 Modulair Nederland presenteert ‘Het 30-30-30-Plan’ als uitvoeringsagenda voor het 50-puntenplan van het ministerie van Volkshuisvesting
- 22-10-2026 12:18 Tenzin Vastgoed koopt honderd appartementen in Roermond
- 22-10-2026 11:50 Rendement infrastructuur 56 procent in vijf jaar, op vastgoed slechts 4 procent
- 22-10-2026 11:49 Drentse ondernemer Lammert Tel koopt landgoed van Hennie van der Most
- 22-10-2026 11:29 Drenthe helpt bedrijventerreinen met verduurzaming en herontwikkeling
- 22-10-2026 11:20 161 nieuwe woningen gepland op voormalig hockeyterrein in Schiedam
- 22-10-2026 11:09 Ivo van der Mark (Jajo): 'Veel ontwikkelaars en bouwers denken nog te traditioneel'
- 22-10-2026 11:08 EIB: Personeelstekort zet woningbouw en infrastructuur onder druk





.jpg)


Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.