'Wij matchen zoekprofielen van beleggers direct met investeringskansen’
Er kunnen nog altijd aantrekkelijke rendementen op Nederlands vastgoed worden behaald. Beleggers die besluiten om vastgoed helemaal links te laten liggen, zien goede investeringskansen over het hoofd. Daarom matchen we particuliere en professionele beleggers met een zorgvuldig geselecteerd aanbod van zulke kansen. Bij onze proposities staat rendement altijd voorop.
In de drie jaar die RD Vastgoed nu bestaat, zagen we de vastgoedmarkt kantelen. Dit geldt het meest voor de woningmarkt. Eerst was het uitdagender om woningen te vinden dan beleggers, nu zien we juist dat beleggers terughoudender zijn door onzekerheid over overheidsbeleid. Dat vinden wij eeuwig zonde. Beleggen in woningen is weliswaar minder makkelijk, maar zeker niet onmogelijk geworden. Wij zien nog genoeg kansen.
Laat een zoekprofiel achter
Om deze investeringskansen te matchen met de juiste partijen, hebben we een eigen systeem ontwikkeld waarvoor beleggers kosteloos een zoekprofiel kunnen invullen. Dit werkt heel eenvoudig. In slechts vijf stappen geef je aan wat voor type(s) vastgoed je zoekt, in welke provincie(s) en in welke prijsklasse. Daarnaast vragen we de benodigde persoons- en bedrijfsgegevens op. Als het profiel vervolgens bij ons binnenkomt, dan lopen wij deze na. Klopt alles, dan activeren we het account en nemen we het op in onze database.
Komt er een nieuwe propositie bij ons binnen, dan zetten wij deze in ons systeem. Hieruit verschijnen direct de matches met de juiste beleggersprofielen, waarna we ze persoonlijk gaan benaderen. Bij interesse geven we inzage in het volledige dossier: een informatiememorandum en een dataroom. Wij hebben ons huiswerk altijd al goed gedaan, waardoor de verkoop erg snel kan gaan – wel binnen één of twee weken. We nemen beleggers al het werk uit handen. Dat houdt niet op bij het ontvangen van het aanbod. Naast het inplannen van de bezichtigingen en het tekenen van het koopcontract, blijven we tot de overdracht betrokken.
Wij maken de rekensom
Om zo veel mogelijk aanbod binnen te krijgen, investeren we volop in marketingcampagnes en relaties. Verkopen via ons heeft namelijk veel voordelen, met als belangrijkste reden dat het geheel gratis is. Wij scannen alle leads, vragen relevante informatie op en maken dan de rekensom. Wat er overblijft zijn parels die we zelf ook zouden kopen als we eindeloze financiële middelen hadden, anders bieden we ze niet aan. Dat weten beleggers die met ons hebben gewerkt inmiddels ook.
Ongeveer 90% van onze transacties betreft woningen, de rest bestaat uit commercieel vastgoed of combinaties van beiden. Daarbij beperken we ons niet tot een regio, maar bieden landelijk zowel eindbeleggingen als ontwikkelingen aan. Deze variëren van 100.000 euro tot enkele miljoenen euro’s. Het grote voordeel is dat het aanbod exclusief is; het staat verder nergens online. En het is gratis, ons platform kost niets. Pas als het tot een transactie komt, wordt een courtage betaald door de koper. Hoe dit precies werkt lees je in dit interview.
We hebben alles in huis
Ons team zet alles op alles om voortdurend kant-en-klare of ‘value-add’ proposities aan te reiken. Valt een woning bijvoorbeeld onder de 187 WWS-punten, dan is dat met de nodige verduurzamingsmaatregelen mogelijk te verhelpen. Dat kunnen we onder andere met onze partner Your Solar faciliteren. Met ons ons bouwteam kunnen we ook zelf verbouwingen realiseren. Daarnaast regelen we indien gewenst een goede, grondig gescreende huurder. Daarvoor hebben we RentConnect, onze aanhuur- en verhuurtak. We hebben alles in huis.
Wegens groei zijn wij voortdurend op zoek naar nieuwe collega’s. Neem bij interesse contact met ons op via deze pagina.
Laatste nieuws
- 14-08-2026 13:33 Provast geselecteerd voor 1.000 woningen in Rotterdamse Rijnhaven
- 14-08-2026 12:59 Living Capital Partners koopt 66 woningen in Utrecht
- 14-08-2026 11:43 Wim Beelen werkt aan miljoenenclaim tegen Rotterdamse politici
- 14-08-2026 10:39 Tweedehands Keukenbudget koopt bedrijfsruimte in Nuenen
- 14-08-2026 10:08 True Oriental huurt bedrijfsruimte in voormalige Quaker-fabriek in Rotterdam
- 14-08-2026 09:47 DreamLand ziet ruimte voor twintig extra winkels in Nederland
- 14-08-2026 09:09 Propina ziet kans in onderschat horecavastgoed: ‘Het daadwerkelijke risicoprofiel is anders’
- 14-08-2026 09:00 Vastgoed Belang over leegstandsheffing Almere: Er staan helemaal geen 400 woningen langdurig leeg
- 14-08-2026 08:59 Raad van State maakt weg vrij voor 133 woningen in Hoorn
- 13-08-2026 14:41 28 vastgoedfondsen in juli gestart met geld ophalen
- 13-08-2026 12:31 Almere voert leegstandsbelasting in voor woningen
- 13-08-2026 11:59 Rotterdam roept ontwikkelaars op eerder stroomaanvragen in te dienen
- 13-08-2026 11:16 Rond datacenters veel vraag naar ander industrieel vastgoed
- 13-08-2026 11:01 ABN Amro wil personeel helft van werkweek op kantoor
- 13-08-2026 09:55 Particulier koopt kantoor in Groningen
- 13-08-2026 09:21 Savills ziet omzet stijgen door aantrekkende transactiemarkt
- 13-08-2026 08:43 Coen Teulings: Effectief woningbouwbeleid houdt rekening met bouw- en kapitaalkosten
- 12-08-2026 15:52 IWG groeit naar ruim 6.000 locaties, Nederland krijgt er zes bij
- 12-08-2026 15:00 Internationaal technologiebedrijf huurt 1.248 m2 in Amsterdam
- 12-08-2026 14:16 Floris van Bommel huurt winkelruimte in Haarlem van Urban Interest
- 12-08-2026 13:17 Bouwbedrijven zitten voor ruim een jaar vol, maar personeel blijft knelpunt
- 12-08-2026 12:22 Retailparken groeien nauwelijks, maar trekken wel meer beleggers
- 12-08-2026 12:00 Traineeship helpt jongeren hun plek te vinden in de wonen & vastgoedsector
- 12-08-2026 11:02 Voormalig BNP Paribas-topman Rick Niemeijer wordt ceo van Today
- 12-08-2026 10:14 Uniek Bedrijfsmakelaars sluit reeks transacties in zes steden
- 12-08-2026 09:42 Townhouse Hotels neemt twee hotels in Breda over








Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.