Wat zijn de voordelen van een full service kantooroplossing?
De term ‘full service kantooroplossing’ hoor je steeds vaker en WehaveAnyspace krijgt er steeds meer vraag naar. Wat is het nu eigenlijk en waarin verschilt het van een gewone kantoorruimte? Ed Bouterse van WehaveAnyspace vertelt hierover in VJ.
Ed Bouterse, founder en owner van WehaveAnyspace: “Een full service kantooroplossing is een volledig ingerichte kantoorruimte. Je hoeft alleen nog maar je laptop mee te nemen en je kunt direct aan de slag. De ruimte is al voorzien van alles dat je nodig hebt om te werken. De full service kantooroplossingen worden aangeboden voor 1 tot wel 500 werkplekken. Daarbij is het belangrijk om te weten dat je ook bij een full service kantoorruimte je een eigen kantoor hebt met een eigen sleutel of toegangspas. Bij bijna alle aanbieders van deze kantoorruimtes heb je daardoor 24 uur per dag, 7 dagen in de week toegang tot je eigen kantoor.”
Bemande receptie en vergaderruimtes
“Een ander voordeel is dat er bij veel aanbieders van de full service kantooroplossing een bemande receptie aanwezig is. De receptionist kan bijvoorbeeld je klanten en gasten verwelkomen en pakketjes voor je kan aannemen. De receptie kan ook vergaderruimtes voor je reserveren. Een vergaderruimte heb je vaak niet de hele dag door nodig. Door alleen vergaderruimtes te reserveren als je ze echt nodig hebt, kan je dus geld besparen.”
Flexibele contracten voor kantoorruimtes
De kantoorruimtes worden verhuurd met een flexibel contract. “Je huurt niet een hele vloer, maar je huurt een privékantoor wat op dit moment bij je past. Breid je je bedrijf uit? Dan huur je eenvoudig een extra werkplek. Zo groeit je kantoor mee met je bedrijf. Daarnaast zijn er full service kantooroplossingen met een huurperiode van minimaal 1 maand, wat extra veel flexibiliteit biedt.”
Zijn deze kantoorruimtes duurder? Als je naar de kosten van een volledig verzorgde kantoorruimte kijkt, moet men ook kijken naar de voordelen die het biedt:
-Er is een bemande receptie aanwezig
-Je betaalt alleen voor de vergaderruimtes als je ze nodig hebt
-Je betaalt alleen voor de werkplekken die je nodig hebt
-Je ontvangt slechts één overzichtelijke factuur, in plaats van dat je alle leveranciers apart moet betalen. Dit scheelt in je administratie
-Faciliteiten als internet, telefoon, koffie, thee en gas, water en licht worden voor je geregeld, daar hoef je je dus geen zorgen over te maken.
-Je huurt een volledig ingerichte kantoorruimte. Je hoeft dus zelf geen bureaus of bureaustoelen aan te schaffen.
Bouterse: "Daarnaast zijn er vaak ook restaurants, fitnesszalen of koffiecorners in het gebouw aanwezig. Je hoeft de deur dus niet meer uit. Ook werken er natuurlijk veel andere ondernemers in het gebouw, waarmee je tijdens de lunch, de borrel op vrijdagmiddag of tijdens een van de vele georganiseerde events kan netwerken."
Full service kantooroplossingen zijn volgens WehaveAnyspace ideaal voor ondernemers die op zoek zijn naar volledig verzorgde kantoorruimtes en zich niet bezig willen houden met het regelen van de faciliteiten. “Daarnaast is het ook een ideale oplossing voor tijdelijke projecten”, zo besluit Bouterse.
Geïnteresseerd in full serviced kantoorruimtes? Hebben we je interesse gewekt of wil je graag meer informatie? Neem contact met ons op om je wensen door te spreken. Samen kijken we voor hoeveel personen je iets zoekt en hoe lang je de kantoorruimte wilt huren. Mail naar ed@wehaveanyspace.com.
Laatste nieuws
- 16-03-2026 15:21 Meer regels, minder huurwoningen: waarom vastgoedbeheerder City Estate juist nu kansen ziet
- 16-03-2026 14:57 Roermond wil leeg Belastingkantoor inzetten voor Eindhovense studenten
- 16-03-2026 14:34 Sojubar huurt horecaruimte in Stadshart Amstelveen
- 16-03-2026 14:03 Rotterdam versnelt optoppen met soepeler regels
- 16-03-2026 11:55 NDRP Real Estate breidt uit met investment management-platform
- 16-03-2026 11:11 Groningen wil wijk De Nieuwe Held uitbreiden naar 1.850 woningen
- 16-03-2026 11:00 Nestr Smart Finance moderniseert en versnelt het acceptatieproces met LendLeap
- 16-03-2026 11:00 Topvacature: Senior projectontwikkelaar bij Mahler Vastgoed Ontwikkeling
- 16-03-2026 10:57 Jagersvereniging huurt kantoorruimte in Baarn
- 16-03-2026 10:42 Stoneweg koopt gekoeld logistiek complex in Waddinxveen
- 16-03-2026 10:20 Samenwerking van Duncan Stutterheim met SOM en Minerva Development voor Sloterdijk
- 16-03-2026 09:52 Hypotheekrentes stijgen door oorlog in Iran
- 16-03-2026 09:04 Wanneer is bij erfpachtwijziging overdrachtsbelasting verschuldigd?
- 16-03-2026 06:00 To Be At bouwt ecosystemen rond woongebouwen: ‘Het liefst al vóór de oplevering’
- 16-03-2026 06:00 Wethouder new town Capelle: ‘Ik ben geen voorstander van het bouwen van tien nieuwe steden’
- 13-03-2026 15:48 Eindhoven zet in op 5.400 studentenwoningen met Beethoven-geld
- 13-03-2026 14:25 Presenteer uw bedrijf op COMVAST – sluit aan bij het Regio-Paviljoen
- 13-03-2026 13:26 Jaap van der Bijl (Altera): ‘Vaak wordt vergeten dat wij woningbouw mogelijk maken’
- 13-03-2026 13:21 Cepezed ontwerpt nieuw collectiecentrum in Deventer
- 13-03-2026 13:05 Gemeente Rotterdam verkoopt Maassilo aan Maassilo / Now&Wow
- 13-03-2026 11:57 Fortus vastgoedfondsen huurt kantoorruimte van Amsterdam Marina
- 13-03-2026 11:34 Savills-onderzoek: Onveilig gevoel raakt verblijfsduur en gebruik van voorzieningen
- 13-03-2026 10:54 WP Retail Invest en gemeente Duiven tekenen anterieure overeenkomst voor winkelcentrum in Duiven
- 13-03-2026 10:40 Eerste op grote schaal: Vesteda experimenteert met thuisbatterij in 500 huurwoningen
- 13-03-2026 10:18 Omgevingsvergunning voor The Triplets in Amsterdams stadsdeel Oostenburg onherroepelijk
- 13-03-2026 09:58 Topvacature: Technisch manager bij Holland2Stay

.jpg)






Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.