Client Success Managers en nieuwe producten versterken Realmark
Realmark heeft de afgelopen maanden niet stil gezeten. Het bedrijf dat zich onder meer bezighoudt met digitale marketing voor de vastgoedsector lanceerde een aantal nieuwe producten en verwelkomde nieuwe werknemers om nóg meer persoonlijke aandacht en maatwerk te kunnen leveren aan klanten. Lees hier alle details.
Het bedrijf maakte enige tijd geleden al bekend nog enkel en alleen te focussen op digitale marketing en tools binnen de vastgoedsector. Branding en concepting laten zij over aan hun partners, die de meest fantastische plannen bedenken. Realmark bouwt technisch alles uit waarbij data en targeting leidend zijn. Hiervoor zoeken ze dan ook graag de samenwerking met externe partners.
Partnerships
Marc Buijs, CEO Realmark: “Wij vinden partnerships iets moois. Vaak heerst er nog de gedachte dat dit een nadelig effect heeft op de opdrachtgever. Niets is minder waar. Juist door krachten te bundelen en transparant te zijn over prijsvoering kan een ieder zijn expertise volledig tot uiting brengen. Een goed voorbeeld hiervan zijn onze kick-offs met makelaars, ontwikkelaars en marketingbureaus. De beste start voor een efficiënt traject.”
Nieuwe medewerkers voor meer persoonlijke aandacht
Maar om deze partnerships diepte te kunnen geven en meer te focussen op persoonlijke aandacht en adviezen op maat, vond Realmark het belangrijk het team verder uit te bouwen. Allereerst met de komst van maar liefst twee Client Success Managers: de schakels tussen opdrachtgevers en interne medewerkers die er altijd op gericht zijn optimale service te verlenen aan opdrachtgevers. “Dit hebben we eigenlijk afgekeken bij zusteronderneming OSRE WoningDossier; een tech-bedrijf dat continu klanttevredenheid onderzoekt en de klantervaring centraal stelt. Dit doen we nu drie maanden en heeft al gigantische impact,” aldus Calvin Kahle, Sales Manager Realmark.
Van tailor-made company naar product-based agency
Client Success Managers zijn natuurlijk nergens zonder dat er goede producten worden uitgerold die de opdrachtgevers ontzorgen en bijdragen aan een succesvol vastgoedproject. Vandaar dat ook het in-house development moest worden aangevuld. Marc Buijs: “Met maar liefst vier man op development zijn we sterker dan ooit. Onze focus is om een bedrijf te worden waar de opdrachtgever altijd kan vertrouwen op goede producten met de juiste service-modellen. Realmark is van origine een web- en campagnebureau. Nu de verschuiving is ontstaan naar data-driven marketing partij is de vraag alleen nog: welke producten hebben opdrachtgevers nodig om een project succesvol in de markt te kunnen zetten en de juiste keuzes te kunnen maken? Op basis daarvan bekijken wij de mogelijkheden om producten zo kant-en-klaar mogelijk op te tuigen aan te leveren aan de klant. Van tailor-made company naar product-based agency.”
Met bovengenoemde investeringen lijkt Realmark klaar te zijn voor de toekomst. Of ze last hebben van de coronacrisis? Uiteraard heeft dit impact. “We proberen juist dit moment om aan te grijpen om het gesprek aan te gaan met opdrachtgevers. Hoe willen jullie werken? Waar willen jullie naartoe? Wij zijn de laatste partij die zal zeggen dat fysieke samenkomsten niet meer nodig zijn in de toekomst. Sterker nog, dit wordt juist alleen maar belangrijker in een digitaal-dominerende wereld.”
Predict, Promise & Proof
Het is volgens Realmark wel zaak om als ontwikkelaar of belegger na te denken over hoe je wilt gaan werken in een wereld anno 2020. Het coronavirus bewijst dat meer dan ooit. Digitaal werken is nu de norm geworden en juist daar heeft Realmark (tevens in samenwerking met OSRE WoningDossier) de expertise in. “Dit hoeft niet te betekenen dat je het gehele business model moet omgooien, maar wel dat je andere keuzes moet gaan maken. Kleine stappen, groot gewin. Naast ons commerciële oogpunt zien we onszelf dus als verhalenverteller en adviseur. Wij willen iedereen - van groot tot klein - meenemen in trends, ontwikkelingen en veranderingen met het oog op de toekomst. Onze producten komen dan vanzelf,” aldus Fabrizio Kruisland, Head of Development Realmark. Hiermee weet Realmark dan ook in al hun werk het Predict, Promise & Proof principe na te leven. Samen met de opdrachtgever de bedrijfsdoelstellingen in kaart brengen, een productvoorstel uitbrengen dat aansluit op de vraag en dit vervolgens continu door te meten en bij te schaven waar nodig. De nieuwe manier van werken anno 2021.
Meer weten over Realmark?
Volg ze op LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/realmarknl
Website: https://realmark.nl/
Laatste nieuws
- 23-10-2026 16:40 GMVM Real Estate koopt kantoorgebouw in Maastricht
- 23-10-2026 15:50 WDP boekt meer winst en investeert netto bijna half miljard euro
- 23-10-2026 15:30 Nieuwe ceo Pierre Nolte: ‘Ik ben hier om Cushman & Wakefield te laten groeien’
- 23-10-2026 14:07 Netcongestie als bouwvertraging: Waarom een beroep op overmacht niet vanzelfsprekend is
- 23-10-2026 12:04 Urban Industrial koopt EOS-portefeuille van EQT Real Estate
- 23-10-2026 11:37 Bram Linnartz nieuwe voorzitter raad van commissarissen Boei
- 23-10-2026 11:23 Woningbouw op locatie oud HagaZiekenhuis op zijn vroegst in 2030
- 23-10-2026 10:32 Rijksvastgoedbedrijf betaalt 75 mln voor Daalse Kwint in Utrecht
- 23-10-2026 10:27 ING: Bestaande bouw voelt hogere rente in prijzen, nieuwbouw in verkopen
- 23-10-2026 09:48 NHG-grens stijgt ruim vier keer zo hard als gemiddelde hypotheek
- 23-10-2026 09:39 De gemeente als concurrent: De Wet markt en overheid wordt permanent
- 23-10-2026 09:13 Floris van der Wilden wordt junior consultant bij Dils
- 23-10-2026 08:53 Blend Wonen huurt ruimte in zorgpaviljoen in Huizen
- 22-10-2026 16:44 JLL verlengt huur hoofdkantoor in Atrium op Zuidas
- 22-10-2026 16:26 Necron koopt distributiecentrum in Almere
- 22-10-2026 15:58 CityLink breidt logistieke portefeuille uit met bedrijfsgebouw in Almere
- 22-10-2026 15:19 Chantal de Bree neemt leiding Vastgoed Syndicering Nederland over
- 22-10-2026 14:53 Bata huurt kantoor en showroom van Jamestown in Amsterdam
- 22-10-2026 13:18 Modulair Nederland presenteert ‘Het 30-30-30-Plan’ als uitvoeringsagenda voor het 50-puntenplan van het ministerie van Volkshuisvesting
- 22-10-2026 12:18 Tenzin Vastgoed koopt honderd appartementen in Roermond
- 22-10-2026 11:50 Rendement infrastructuur 56 procent in vijf jaar, op vastgoed slechts 4 procent
- 22-10-2026 11:49 Drentse ondernemer Lammert Tel koopt landgoed van Hennie van der Most
- 22-10-2026 11:29 Drenthe helpt bedrijventerreinen met verduurzaming en herontwikkeling
- 22-10-2026 11:20 161 nieuwe woningen gepland op voormalig hockeyterrein in Schiedam
- 22-10-2026 11:09 Ivo van der Mark (Jajo): 'Veel ontwikkelaars en bouwers denken nog te traditioneel'
- 22-10-2026 11:08 EIB: Personeelstekort zet woningbouw en infrastructuur onder druk





.jpg)


Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.