Levago Projectontwikkeling gaat woningen online verkopen
Voor het eerst maakt een woningontwikkelaar gebruik van een online veilingsysteem om woningen vanaf papier te verkopen om op deze wijze de belangstelling van potentiële kopers en de prijs die zij ervoor wensen te betalen, vast te stellen. Deze unieke stap werd vandaag op de Provada bekrachtigd door de ondertekening van de overeenkomst tussen Levago Projectontwikkeling uit Lelystad en Vastgoed-Auctions.nl. Het gaat om 34 appartementen in project New Dock te Lelystad.
De huidige woningmarkt vraagt om nieuwe verkoopmethoden om de afwachtende koper tot beslissen te brengen. De combinatie van een scherpe inzetprijs en de druk van het sluiten van de veiling kan deze twijfelende koper over de streep trekken, zo weet Ron Ruijs van Vastgoed-Auctions.nl.
Deze manier van verkoop maakt het mogelijk voor gegadigden om online kenbaar te maken wat zij bereid zijn voor een woning te betalen. Doordat de opdrachtgever zelf een ondergrens vaststelt, loopt men niet het risico op een te lage opbrengst. Door deze inzet of vanafprijs wordt een woning scherp in de markt gezet, waardoor er meer geïnteresseerden op een woning afkomen en eerdere geïnteresseerden opnieuw benaderd kunnen worden. De online verkoop vindt plaats in nauwe samenwerking met de verkopende makelaars.
Van links naar rechts op de foto: Jeroen Visser van Levago Projectontwikkeling en Ron Ruijs van Vastgoed-Auctions.nl bij de ondertekening op de Provada.
Project New Dock:
Aan de westkant van Lelystad ligt het “werkeiland”, een kunstmatig eiland van tachtig meter breed en enkele honderden meters lang. Dit eiland diende in de jaren 50 als basis voor de dijkwerkers die de dijken om Oostelijk Flevoland hebben aangelegd. Een gedeelte van de originele bouw wordt gerenoveerd en aan de havenkom wordt een tweetal gebouwen gerealiseerd met in totaal 34 appartementen en ca. 1000 m² horecagelegenheid.
De appartementen zijn ontworpen door Van den Berg Architekten te IJsselmuiden. Het appartementengebouw New Dock A bestaat uit 18 vierkamer appartementen verdeeld over 3 verdiepingen, op de begane grond is ca. 1000 m² gereserveerd voor horeca. New Dock B bestaat uit 8 drie- en 8 vierkamer appartementen, met de mogelijkheid om een extra slaapkamer te maken. Alle appartementen gelegen op de bovenste verdieping beschikken over een zolder. Beide gebouwen beschikken over een centraal gesitueerde lift met een stopplaats op elke verdieping. Hierdoor worden de loopafstanden tussen de verschillende ruimten in het gebouw tot een minimum teruggebracht en is het gebouw dus vriendelijk in gebruik. Elke bewoner wordt in de gelegenheid gesteld een parkeerplaats te kopen in de parkeerkelder welke wordt gerealiseerd onder de gebouwen.
Stichting woningborg is aangesloten bij de Stichting Garantie Instituut Woningbouw (G.I.W.). De woningen worden gebouwd en verkocht met garantiecertificaat van deze stichting. Een dergelijk certificaat kan alleen worden verstrekt aan ondernemingen, welke zijn ingeschreven. Nadat uw besluit tot aankoop van een woning is genomen, ontvangt u het door de stichting uitgegeven boekje: "Een woning met zekerheid". Hierin zijn formele regelingen opgenomen zoals garantienormen, reglement van inschrijving etc. Dit boekje is voor u erg belangrijk en het verdient aanbeveling om het grondig door te lezen. Het garantiecertificaat wordt u door de Stichting rechtstreeks toegezonden, nadat de koop-/aannemingsovereenkomst is ondertekend.
Laatste nieuws
- 27-08-2026 14:35 LX Pantos verlengt huur kantoorruimte in Hoofddorp
- 27-08-2026 14:24 Topvacature: Vastgoedbeheerder Zorgvastgoed
- 27-08-2026 12:53 'Bezwaargegevens geven nog te weinig inzicht in vertraging woningbouw'
- 27-08-2026 11:48 ABB huurt kantoorruimte op Lotus Office Campus in Rotterdam
- 27-08-2026 11:14 Particuliere belegger koopt kinderdagverblijf in Kortenhoef
- 27-08-2026 10:32 Raad van State laat vergunning voor 50 woningen in Beverwijk in stand
- 27-08-2026 10:03 'Uitpondcijfers blijven stijgen en overtreffen van tevoren ingecalculeerde scenario's'
- 27-08-2026 09:24 Mijdrecht wil 88 woningen en nieuwe bibliotheek in centrum
- 27-08-2026 09:01 Lieven de Key koopt 79 sociale huurwoningen op NDSM-werf
- 27-08-2026 00:00 Woningverkopen groeien verder, huurmarkt blijft krapper worden
- 26-08-2026 16:50 Centrummanager Leiden: 'Economie moet niet afhankelijk zijn van alleen Biosciencepark'
- 26-08-2026 15:37 Provincie Noord-Brabant wil 150 mln investeren in zorgvastgoedfonds Achmea
- 26-08-2026 15:30 Topvacature: Business improvement lead bij Build Finance
- 26-08-2026 15:17 Maarten Donkers nieuwe directeur Research bij Capital Value
- 26-08-2026 14:52 TWA huurt kantoorruimte in Leusden
- 26-08-2026 14:00 Verbouwen zonder chaos: Waarom coördinatie het verschil maakt tussen een succesvol project en een nachtmerrie
- 26-08-2026 12:33 Dirk Brounen benoemd tot lid van de RvC van Amvest
- 26-08-2026 11:00 Bestemmingsplan stationsgebied Hoorn definitief
- 26-08-2026 10:21 Aantal jongeren dat verhuist naar universiteitsstad blijft jaren ongeveer gelijk
- 26-08-2026 09:58 Ondernemersvertrouwen detailhandel gestegen en 3 procent meer omzet
- 26-08-2026 09:48 Hoogleraar transportbeleid: ‘Juist meer geld voor onderhoud, desnoods ten koste van nieuwe projecten’
- 25-08-2026 16:58 CSafe Global huurt op Schiphol
- 25-08-2026 16:10 Gamma en Jysk huren op Spaklerweg van Kroonenberg
- 25-08-2026 15:40 Reinier Walta nieuwe cfo van Vesteda
- 25-08-2026 15:38 Topvacature: Kredietanalist bij Build Finance
- 25-08-2026 15:28 Malafide vastgoedman moet geld aan investeerders terugbetalen








Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.