4 politiebureaus onder de veilinghamer!
Altijd al een politiebureau in bezit willen hebben? Op dinsdag 2 juli worden er vier politiebureaus online geveild, gelegen in Nijmegen, Hoensbroek, Roden en Haarlem. Vanaf 10:00 uur is het mogelijk om een online bieding uit te brengen. Namens de Politie begeleidt MVGM Bedrijfsmakelaars de verkopen, welke worden geveild door Vastgoedveiling.nl.
Online verkoop
Door het inzetten van een online verkoop zorgt de Politie voor een transparante prijsvorming van aangeboden politiebureaus om zo te voldoen aan de uitspraak van de Hoge Raad in het Didam-arrest. Hierin is bepaald dat de overheid gelijke kansen moet bieden bij de verkoop van hun onroerende zaken. De politie loopt hierin voorop binnen het overheidsorgaan.
Deze manier van online verkopen is inmiddels beleid geworden binnen het verkoopapparaat van de Politie. Ruim vijfenzeventig (voormalig) politiebureaus zijn op deze transparante manier al van eigenaar verwisseld. Voorheen werd dit geveild op het platform van BVA Auctions, echter zijn alle vastgoed-veilingactiviteiten overgegaan naar Vastgoedveiling.nl.
Richard Dieteren, directeur bij Vastgoed Veiling geeft toelichting. “Er verandert eigenlijk helemaal niets met deze transitie, behalve dat koper en verkoper een modern platform ter beschikking krijgen dat helemaal voldoet aan de hedendaagse eisen. Ons kantoor blijft hetzelfde en ook het veilingteam is intact gebleven. Met ons vernieuwde platform kunnen wij ons helemaal aanpassen aan de wensen van onze verkopers waarbij de informatievoorziening en het gebruiksgemak voor kopers ook nog eens is toegenomen. Zeker in trajecten waarin maximale transparantie gewenst is heeft dit grote voordelen.”
4 politiebureaus
De aangeboden politiebureaus liggen in Nijmegen, Hoensbroek, Roden en Haarlem en worden allemaal leeg opgeleverd. De gezamenlijke bvo is ruim 3.500m², waarbij de ruimtes variëren van kantoren tot aan onderkelderde ruimtes. Richard Dieteren verwacht grote interesse voor de objecten welke het veilinghuis aanbiedt. “De locaties waar de politiebureaus zich bevinden zijn vaak erg centraal gelegen, dicht bij de stadskern. Dit maakt het een interessante aankoop aangezien er vaak diverse herontwikkelingsmogelijkheden mogelijk zijn. Denk hierbij aan kantoren en bedrijfsruimtes, maar ook invulling met maatschappelijk oogpunt. Het is echter aan de nieuwe eigenaar om deze mogelijkheden verder te bekijken en uit te voeren.”
Geïnteresseerden kunnen alle 4 de voormalige politiebureaus bezichtigen. Bezichtigingen vinden uitsluitend op afspraak plaats op vaste dagen. Het aanmelden voor een bezichtiging kan via de website en gaat digitaal.
Veilingprocedure
Het is mogelijk om tot en met 1 juli een onderhands bod uit te brengen bij de projectnotaris, Nysingh Notarissen. Op 2 juli vanaf 10:00 uur start de online verkoop waarbij geïnteresseerden de mogelijkheid hebben om een bod te plaatsen via de website. Voordat een online bod kan worden uitgebracht dient een bieder te zijn gelegaliseerd. De onderhandse biedingen blijven onder de notaris en worden pas de dag na de veiling geopend en gedeeld met de politie. Hierdoor kan een onderhandse bieder meebieden in de veiling, wanneer zijn bod wordt overtroffen. Op deze manier wordt het proces optimaal gewaarborgd. Meer informatie hierover is terug te vinden op de website van Vastgoed Veiling.
Over Vastgoedveiling.nl
Vastgoedveiling.nl is een toonaangevend platform voor online vastgoedveilingen en onderdeel van Troostwijk Auctions. Met ruim tien jaar ervaring en expertise in de vastgoedveilingindustrie heeft Vastgoedveiling.nl het biederspubliek weten te bereiken en veilingprocessen gestandaardiseerd en geoptimaliseerd. Het platform biedt een breed scala aan vastgoedobjecten en een gebruiksvriendelijke interface om veilig en gemakkelijk deel te nemen aan veilingen.
Hoofdfoto: Haarlem
Laatste nieuws
- 16-09-2026 15:49 Provincies missen financiële slagkracht voor infrastructuur rondom woningbouw
- 16-09-2026 14:47 Klein Plaspoelpolder groeit naar plan met 653 woningen
- 16-09-2026 14:13 Gelderland trekt 50 miljoen extra uit voor verduurzaming woningen in stikstofgebieden
- 16-09-2026 12:57 Consortium koopt kantoorgebouw van Novaxia in Den Haag
- 16-09-2026 11:36 Oogkliniek huurt in Hoge Erasmus Offices Rotterdam
- 16-09-2026 11:28 Frans CDC zet eerste stap in Nederland met aankoop 37.300 m2 in Bleiswijk
- 16-09-2026 10:00 RNHB verstevigt positie in commercieel vastgoed: ‘Wij bieden een gespecialiseerd alternatief naast de traditionele bank’
- 16-09-2026 09:03 Department store van 7.000 m2 van The Sting Companies naar Kalverpassage Amsterdam
- 16-09-2026 08:51 Prinsjesdag 2026: Dit zijn de belastingplannen waar de vastgoedsector rekening mee moet houden
- 16-09-2026 06:00 Provincie Flevoland: ‘We bouwen hier aan leefomgevingen en gemeenschappen’
- 15-09-2026 21:14 Heinen en Eerenberg van Financiën over box 3: ‘We horen de zorgen van vastgoedbeleggers’
- 15-09-2026 16:38 Verhuurders: 'Deze miljoenennota verbetert ons investeringsklimaat niet'
- 15-09-2026 16:32 Minister Boekholt O’Sullivan: ‘We moeten focussen op locaties die wél kunnen’
- 15-09-2026 16:12 Prinsjesdag 2026: Jaarlijks 1 mld voor woningbouw, middenhuursubsidie en afschaffing ATAD voor corporaties
- 15-09-2026 15:39 Neprom en WoningbouwersNL over miljoenennota: 'We zijn er nog niet'
- 15-09-2026 15:30 Aedes tevreden over miljoenennota
- 15-09-2026 14:01 Koning Willem-Alexander in troonrede: 'Zet in op pragmatische versnelling woningbouw'
- 15-09-2026 13:23 Oplopende kapitaalmarktrentes naar een nieuw evenwicht?
- 15-09-2026 12:21 Marcus Zorn nieuwe ceo Advisory Europa bij BNP Paribas Real Estate
- 15-09-2026 11:33 290-ruimte of 230a-ruimte: Wanneer geldt welk huurregime?
- 15-09-2026 11:28 Baker McKenzie naar mixed-use ontwikkeling van Zadelhoff aan Zuidas
- 15-09-2026 11:02 Vlietvoorde-EVE komt tot leven
- 15-09-2026 10:38 Economie Metropoolregio Amsterdam loopt tegen grenzen aan
- 15-09-2026 10:10 Versterk je concurrentiepositie met verduurzamingssubsidies
- 15-09-2026 07:26 Voorwoord: Een hoogwaardige samenleving kan niet bestaan uit alleen ruimte om te wonen
- 15-09-2026 07:00 Tweederde aspirantkopers op woningmarkt stelt levenskeuzes uit








Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.