Gennu projectkeukens denkt aan het klimaat, ook binnenshuis
We weten inmiddels dat onze buitenlucht flink vervuild is door onder andere stikstofuitstoot, industrie en verkeer. Maar een gezond binnenhuisklimaat is in ons deel van Europa minstens net zo belangrijk, gezien de hoeveelheid uren die we binnen in onze woning doorbrengen. Door steeds betere isolatie en minder directe luchtverversing van buitenaf, zien we inmiddels hogere concentraties fijnstof in huis dan wenselijk. En dat kan schadelijk zijn voor onze gezondheid. Daarom ademt Gennu projectkeukens duurzaamheid, van binnen en van buiten.
Fijnstof is een combinatie van vloeibare en vaste deeltjes, variërend in vorm, grootte en chemische samenstelling. Fijnstof in huis is afkomstig van bijvoorbeeld de open haard, kaarsen, huisdieren of verse bloemen. Tijdens het kookproces komt echter de meeste fijnstof vrij, zoals bij vlees braden en groenten wokken, ondanks dat we zijn overgestapt op inductie koken. Het is inmiddels wetenschappelijk bewezen dat een te hoge concentratie fijnstof schadelijk is. Zo kan het bijvoorbeeld irritatie aan ogen, keel en neus veroorzaken, maar ook schade aan het hart, vaten en de longen. Kortom, zonder passende maatregelen vervuilen we onszelf.
Luchtreiniging op maat
Als specialist in projectkeukens met kennis van verschillende generaties zien we bij Gennu bovendien dat de jongere generaties woningeigenaren zoals millennials en generatie Z steeds meer tijd binnenshuis doorbrengen. Daarom hebben wij ons extra verdiept in deze materie en bieden we projectontwikkelaars, aannemers en verhuurders diverse oplossingen op het gebied van luchtreiniging in de keuken; een absolute must. We adviseren in een vroeg stadium hoe fijnstof in de keuken te voorkomen of te beperken is en denken graag mee in de best passende oplossing voor elk uniek project.
Hierbij houden we rekening met de effectiviteit van het (voor)filter, de levensduur van het gekozen filter, wel of geen terugkerende periodieke kosten, de effectiviteit van het filter naarmate het gebruik, de hoeveelheid M3 van de ruimte en nog veel meer. We bieden daarnaast oplossingen waarmee zowel bestaande als nieuwe afzuigkappen gemodificeerd kunnen worden naar de hoogste kwaliteit in luchtreiniging. Zelfs de kleinste fijnstofdeeltjes (PM1,0<) worden dan afgevangen en virusdeeltjes, bacteriën en aerosolen worden geneutraliseerd. Dit met een gemiddelde levensduur van 12+ jaar waardoor er tussentijds geen sprake is van handeling en/of tussentijdse uitgaven. Zo maken we plezierig wonen en gezond leven in een prettig binnenhuisklimaat voor iedereen mogelijk.
Elke generatie zijn eigen wensen
Gennu, afgeleid van de generaties van nu, heeft meer dan 70 jaar ervaring in de markt van projectkeukens en kent de wensen, ontwikkelingen en gebruiken van vele generaties. Het is juist deze kennis en ervaring waarmee we een ideale sparringpartner zijn voor projectontwikkelaars en aannemers. Het ontwerp en samenstelling van de keukens is altijd 100% maatwerk en wordt voor elk project volledig afgestemd op de projectwensen en die van de doelgroep. Met een breed uitgebalanceerd assortiment in verschillende prijsklassen bieden we altijd de meest kwalitatieve keukenoplossing aan, die bijdraagt aan waardevermeerdering van het totale project.
Laatste nieuws
- 27-08-2026 16:29 Tijdelijke woningverhuur, wat kan er nog wel?
- 27-08-2026 16:17 Levitudo breidt portefeuille uit met IOS-locatie in Wijchen
- 27-08-2026 15:53 Onderzoekers zetten vraagtekens bij gangbare oplossingen voor woningtekort
- 27-08-2026 14:35 LX Pantos verlengt huur kantoorruimte in Hoofddorp
- 27-08-2026 14:24 Topvacature: Vastgoedbeheerder Zorgvastgoed
- 27-08-2026 12:53 'Bezwaargegevens geven nog te weinig inzicht in vertraging woningbouw'
- 27-08-2026 11:48 ABB huurt kantoorruimte op Lotus Office Campus in Rotterdam
- 27-08-2026 11:14 Particuliere belegger koopt kinderdagverblijf in Kortenhoef
- 27-08-2026 10:32 Raad van State laat vergunning voor 50 woningen in Beverwijk in stand
- 27-08-2026 10:03 'Uitpondcijfers blijven stijgen en overtreffen van tevoren ingecalculeerde scenario's'
- 27-08-2026 09:24 Mijdrecht wil 88 woningen en nieuwe bibliotheek in centrum
- 27-08-2026 09:01 Lieven de Key koopt 79 sociale huurwoningen op NDSM-werf
- 27-08-2026 00:00 Woningverkopen groeien verder, huurmarkt blijft krapper worden
- 26-08-2026 16:50 Centrummanager Leiden: 'Economie moet niet afhankelijk zijn van alleen Biosciencepark'
- 26-08-2026 15:37 Provincie Noord-Brabant wil 150 mln investeren in zorgvastgoedfonds Achmea
- 26-08-2026 15:30 Topvacature: Business improvement lead bij Build Finance
- 26-08-2026 15:17 Maarten Donkers nieuwe directeur Research bij Capital Value
- 26-08-2026 14:52 TWA huurt kantoorruimte in Leusden
- 26-08-2026 14:00 Verbouwen zonder chaos: Waarom coördinatie het verschil maakt tussen een succesvol project en een nachtmerrie
- 26-08-2026 12:33 Dirk Brounen benoemd tot lid van de RvC van Amvest
- 26-08-2026 11:00 Bestemmingsplan stationsgebied Hoorn definitief
- 26-08-2026 10:21 Aantal jongeren dat verhuist naar universiteitsstad blijft jaren ongeveer gelijk
- 26-08-2026 09:58 Ondernemersvertrouwen detailhandel gestegen en 3 procent meer omzet
- 26-08-2026 09:48 Hoogleraar transportbeleid: ‘Juist meer geld voor onderhoud, desnoods ten koste van nieuwe projecten’
- 25-08-2026 16:58 CSafe Global huurt op Schiphol
- 25-08-2026 16:10 Gamma en Jysk huren op Spaklerweg van Kroonenberg









Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.