Gapph Modular: Modulair bouwen én beheren gaan vanaf nu hand in hand
Gapph Modular is de nieuwe samenwerkingspartner op het gebied van modulair bouwen. Met alle specialismen – ontwerp, bouw, exploitatie én beheer – onder één dak, wordt elk woningbouw- en vastgoedproject een succesverhaal. Gapph Modular is een nieuwe, zelfstandige onderneming die opgericht is onder de vlag van de Gapph Group.
Een grote opgave voor huisvesting in Nederland
Volgens Gapph Modular kan de ontwikkeling van huisvesting in Nederland anders en beter. Gapph Modular heeft alle kennis en specialismen in huis om elk woningbouw- en vastgoedproject te laten slagen; of je nu als woningcorporatie een partner zoekt in de ontwikkeling van modulaire woonunits voor studenten of flexwoningen voor starters en spoedzoekers, of als investeringsmaatschappij een woonwijk met rijtjeswoningen wilt realiseren.
Johan van Haaster, medeoprichter van Gapph Modular: ‘De huisvesting in Nederland staat voor een grote opgave. Er is een flink woningtekort en de bouwsnelheid van traditionele woningen is beperkt. Ook biedt het enkel bouwen en plaatsen van woningen geen complete en duurzame oplossing. Want hoe richt je het beheer en de exploitatie goed in? Met Gapph Modular geven we één antwoord op al deze uitdagingen.’
Ontwikkeling, bouw, exploitatie én beheer
Uniek aan de werkwijze van Gapph Modular is dat zij meer voor partners kan betekenen dan alleen het ontwikkelen en bouwen.
Johan van Haaster: ‘Met Gapph Modular kunnen we naast het bouwen en plaatsen van de modules ook het beheer na oplevering verzorgen. Op die manier borgen we dat de woningen technisch en financieel goed beheerd worden én dat er een fijne sociale plek ontstaat voor de bewoners. Uiteraard is de keuze en invulling afhankelijk van wat een opdrachtgever wenst en wat een project nodig heeft.’
Een nieuwe naam, jarenlange ervaring
Gapph Modular is een nieuwe naam in de markt, maar wel een met jarenlange ervaring. Zo is Bas de Haan als extern adviseur betrokken bij de ontwikkeling van eigen (flex)woonconcepten. Bas is een expert in de wereld van modulair bouwen en een bekend gezicht in de branche. Voor de realisatie van de woningen werkt Gapph Modular samen met diverse gerenommeerde productiebedrijven.
De ruime beheerervaring vanuit Gapph Vastgoedbeheer maakt dat bij de ontwikkeling en bouw van modules al de juiste keuzes gemaakt worden die de technische en financiële exploitatie ten goede komen én zorgen voor een fijne en comfortabele woon- of werkplek.
Modulair bouwen, juist nu
Modulair wonen is hét antwoord op de uitdagingen die de huisvesting in Nederland op dit moment kent. Er is een groot woningtekort en tegelijkertijd is er schaarste aan bouwmaterialen en bouwcapaciteit. Naast woningen biedt modulair bouwen uitkomst voor de ontwikkeling van werkruimtes, zorglocaties, scholen en noodopvang.
Bas de Haan: ‘Modulair bouwen is sneller, slimmer en duurzamer bouwen mét behoud van kwaliteit en comfort. Ongeveer 90 procent van de bouwwerkzaamheden wordt in fabrieken gedaan. De overige 10 procent bestaat uit het monteren op locatie. Deze efficiënte manier van bouwen zorgt voor minder reisbewegingen en minder stikstofuitstoot.’
Laatste nieuws
- 27-08-2026 16:29 Tijdelijke woningverhuur, wat kan er nog wel?
- 27-08-2026 16:17 Levitudo breidt portefeuille uit met IOS-locatie in Wijchen
- 27-08-2026 15:53 Onderzoekers zetten vraagtekens bij gangbare oplossingen voor woningtekort
- 27-08-2026 14:35 LX Pantos verlengt huur kantoorruimte in Hoofddorp
- 27-08-2026 14:24 Topvacature: Vastgoedbeheerder Zorgvastgoed
- 27-08-2026 12:53 'Bezwaargegevens geven nog te weinig inzicht in vertraging woningbouw'
- 27-08-2026 11:48 ABB huurt kantoorruimte op Lotus Office Campus in Rotterdam
- 27-08-2026 11:14 Particuliere belegger koopt kinderdagverblijf in Kortenhoef
- 27-08-2026 10:32 Raad van State laat vergunning voor 50 woningen in Beverwijk in stand
- 27-08-2026 10:03 'Uitpondcijfers blijven stijgen en overtreffen van tevoren ingecalculeerde scenario's'
- 27-08-2026 09:24 Mijdrecht wil 88 woningen en nieuwe bibliotheek in centrum
- 27-08-2026 09:01 Lieven de Key koopt 79 sociale huurwoningen op NDSM-werf
- 27-08-2026 00:00 Woningverkopen groeien verder, huurmarkt blijft krapper worden
- 26-08-2026 16:50 Centrummanager Leiden: 'Economie moet niet afhankelijk zijn van alleen Biosciencepark'
- 26-08-2026 15:37 Provincie Noord-Brabant wil 150 mln investeren in zorgvastgoedfonds Achmea
- 26-08-2026 15:30 Topvacature: Business improvement lead bij Build Finance
- 26-08-2026 15:17 Maarten Donkers nieuwe directeur Research bij Capital Value
- 26-08-2026 14:52 TWA huurt kantoorruimte in Leusden
- 26-08-2026 14:00 Verbouwen zonder chaos: Waarom coördinatie het verschil maakt tussen een succesvol project en een nachtmerrie
- 26-08-2026 12:33 Dirk Brounen benoemd tot lid van de RvC van Amvest
- 26-08-2026 11:00 Bestemmingsplan stationsgebied Hoorn definitief
- 26-08-2026 10:21 Aantal jongeren dat verhuist naar universiteitsstad blijft jaren ongeveer gelijk
- 26-08-2026 09:58 Ondernemersvertrouwen detailhandel gestegen en 3 procent meer omzet
- 26-08-2026 09:48 Hoogleraar transportbeleid: ‘Juist meer geld voor onderhoud, desnoods ten koste van nieuwe projecten’
- 25-08-2026 16:58 CSafe Global huurt op Schiphol
- 25-08-2026 16:10 Gamma en Jysk huren op Spaklerweg van Kroonenberg








Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.