&Klevering en Rapid Circle huren 1.200 m² kantoorruimte in Amsterdam Noord

Being en COD hebben een huurovereenkomst met &Klevering en Rapid Circle gesloten voor het multi-tenant kantorencomplex Max & Moore aan de Asterweg in Amsterdam-Noord.

Het nieuwe kantorencomplex, inmiddels in bezit van Amundi Immobilier, zet in op een gezonde en natuurinclusieve werkomgeving, waarbij duurzaamheid een hoge prioriteit heeft. Max & Moore Max & Moore ligt op centrale locatie in Amsterdam aan de noordwestkant van het IJ, tussen EYE en het NDSM-terrein, op fietsafstand van het Centraal Station en de binnenstad. Mei Architects and planners ontwierp twee spraakmakende werkgebouwen, welke onderling zijn verbonden door een groene pergola-brug en gedeelde ontmoetingsplekken. Max & Moore is voorzien van de laatste innovaties op het gebied van ventilatie en luchtbehandeling. Groene buitenruimtes, dakterrassen en dubbelhoge wintertuinen verbinden de gebouwen met de stad en natuur. Op de begane grond komen gebruikers, bezoekers en omwonenden samen bij de horeca met een prettige, zonnige buitenruimte voor terrassen.

Huurders
In het gebouw Moore huurt &Klevering ca. 330 m² op de begane grond. Het bedrijf ontwerpt originele Hollandse accessoires en objecten. De ontwerpers halen hun inspiratie uit moderne kunst en de hedendaagse vintage. De collectie bestaat uit stijlvolle, inspirerende accessoires waarmee je huis direct wordt verrijkt! In het gebouw Max huurt Rapid Circle ca. 860 m². De Microsoft Cloud specialist die zich bezighoudt met de digitale vooruitgang. Inmiddels zijn zij gevestigd op 6 locaties in Nederland, India en Australië.

Rapid Circle werd geadviseerd door DRS makelaars en NL real estate| Knight Frank heeft verhuurder geadviseerd. Ook voor &Klevering begeleidde NL real estate | Knight Frank verhuurder. NL real estate | Knight Frank heeft het gebouw in collegiale verhuur met CBRE. Being en COD zijn de ontwikkelaars en Amundi Immobilier de eigenaar.



Reacties


Laatste nieuws