Water recyclesysteem Hydraloop wint VN-award

Hydraloop is uitgeroepen tot winnaar van het WIPO Global Awards Program. WIPO is het agentschap van de Verenigde Naties. Door het gebruik van Hydraloop producten kan het waterverbruik in woningen en commercieel vastgoed tot 45% worden verminderd.

World Intellectual Property Organization (WIPO), het agentschap van de Verenigde Naties, heeft Hydraloop als winnaar verkozen van het WIPO Global Awards Program. Hydraloop is uitgeroepen tot winnaar omdat het bedrijf unieke, gepatenteerde technologie heeft ontwikkeld waarmee waterverbruik wereldwijd substantieel verminderd kan worden en hiermee een enorme maatschappelijke impact realiseert. Als gevolg van menselijk handelen en de effecten van de klimaatverandering kampen grote gebieden in Nederland en Vlaanderen met waterstress.

Oplossing voor de watercrisis
Het Global Awards programma van de WIPO roemt Hydraloop als een uitzonderlijke onderneming die met haar intellectueel eigendom (IP) op een innovatieve en slimme manier helpt om wereldwijd de watercrisis op te lossen en de kwaliteit van leven te verbeteren.

Arthur Valkieser, CEO van Hydraloop: “Deze award is een geweldige erkenning van de waarde van ons intellectueel eigendom en de impact van Hydraloop in de strijd tegen het snel groeiend wereldwijde tekort aan schoon water. Onze technologie, die vrij is van filters, membranen en chemicaliën en onze gepatenteerde IP zijn uniek en veranderen de markt. Met de oplossingen van Hydraloop kan iedereen - waar ook ter wereld - zelf actie ondernemen en water besparen.”

Global Awards programma
Het Global Awards programma is geworteld in WIPO’s missie om te zorgen voor een wereld waarin innovatie en creativiteit worden ond ersteund door intellectueel eigendom.Het programma van de WIPO is een erkenning van de centrale rol van innovatieve en creatieve activiteiten van SME's die intellectuele-eigendomsrechten inzetten om oplossingen te ontwikkelen die een positieve bijdrage leveren, in economisch, sociaal en cultureel opzicht. De prijs wordt toegekend op basis van succesvolle commercialisering van IP en het positieve effect ervan op de samenleving.

Bekijk hier de werking van Hydraloop

 

Hoofdfoto van links naar rechts: Hydraloop oprichters Arthur Valkieser and Sabine Stuiver met WIPO Director General Daren Tang en Chair of the WIPO General Assembly Tatiana Molcean.



Reacties


Laatste nieuws