Lenferink Groep Zwolle koopt Expo in Assen en heeft grootse plannen

Lenferink Groep Zwolle heeft Expo Assen aangekocht. Verkoper is de huidige eigenaar Libéma. Lenferink Groep Zwolle voegt met Expo Assen een bijzonder vastgoedobject toe aan haar inmiddels omvangrijke portefeuille.

Expo
Expo Assen staat bekend als de evenementenlocatie van Noord-Nederland. Ruim 16.000 m2, gelegen naast het TT-circuit, goed bereikbaar en met ruime parkeergelegenheid. Libéma wilde dit vastgoed graag verkopen en Lenferink Groep Zwolle ontwikkelt nu een nieuwe visie op dit vastgoed. De kracht van Lenferink Groep Zwolle is dat het bestaand vastgoed aankoopt, daaraan waarde toevoegt en daarmee weer toekomstbestendig maakt. Het vastgoed krijgt een nieuw leven, dit past naadloos in het huidige duurzaamheidsdenken.

Leisure
De komende maanden worden gebruikt om samen met Willem Uitentuis van NOZEBRA tot concrete plannen te komen en deze uit te werken. Carlus Lenferink en Emiel Brink, CEO Lenferink Groep Zwolle, geven aan dat dit natuurlijk in nauw overleg gaat met de gemeente Assen. Ook de directie van het TT-circuit wordt als goede buur bij het overleg betrokken. Brink: ‘Wij gaan niet voor de korte termijn, wij hebben onze objecten langjarig in onze portefeuille. Wij ontwikkelen vanuit een beleggersvisie. Dat schept vertrouwen bij onze partners. Het meest kansrijk hier lijkt ons een leisure- invulling. Te denken valt aan een kartbaan, een padel complex, mogelijk belevenissen die aansluiten bij de motor-/autosport en andere vrijetijdsactiviteiten. Dat is onze insteek voor het overleg dat op korte termijn start.’

 



Reacties


Laatste nieuws