Eagle Eye Networks officiële technology partner van Co-Liv
Eagle Eye Networks, de wereldwijde leider in cloud video surveillance, kondigt een officieel partnerschap aan met Co-Liv, de grootste non-profit vereniging van coliving professionals. Nu de wereldwijde coliving beweging aan kracht wint, zullen technologiebedrijven zoals Eagle Eye Networks voor videobewaking en Salto voor toegangscontrole, van cruciaal belang zijn bij het bieden van technische oplossingen die coliving operators in staat stellen sneller en efficiënter te schalen dan ze op eigen kracht zouden doen.
Het opslaan van camerabewakingsgegevens in de cloud biedt vele voordelen, vooral voor woongebouwen zoals hotels, stadsappartementen en wooncomplexen. Traditioneel zijn camerabewakingsbeelden alleen toegankelijk als er iets vervelends gebeurt. Daarom worden de videobeelden zelden gebruikt en blijft het hoge prijskaartje van de camera en de gegevensopslagapparatuur slechts een “kostenpost”, die geen financieel rendement of bruikbare inzichten oplevert. Met behulp van een cloud-oplossing is de video toegankelijk voor integratie met andere toepassingen en kan dit krachtige inzichten opleveren waarmee bedrijven hun mensen, product en processen kunnen verbeteren.
Veiligheid van bewoners waarborgen
“We zijn blij om ons aan te sluiten bij de Co-Liv organisatie als technologiepartner naast Salto. Aangezien de co-living beweging groeit, willen wij dit ondersteunen met onze camerabeveiligingstechnologie die zowel de veiligheid van de bewoners waarborgt als relevante zakelijke inzichten verschaft voor coliving exploitanten. Eagle Eye Networks is volledig geïntegreerd met Salto’s state of the art toegangscontrolesystemen, waardoor we een volledige oplossing bieden voor beheerders van coliving” zegt Rishi Lodhia, Managing Director van Eagle Eye Networks.
Met behulp van kunstmatige intelligentie om de video te analyseren, kunnen beheerders ook ontdekken hoe mensen omgaan in die ruimtes en deze inzichten gebruiken om hun gemeenschappen te verbeteren, hun reputatie rondom veiligheid te verhogen en weloverwogen ruimtelijke ontwerpbeslissingen te nemen voor toekomstige ontwikkelingen. Eagle Eye integreert ook met andere technologie oplossingen zoals Salto’s toegangsoplossingen, zodat het gehele tech ecosysteem van een gebouw kan samenwerken om de best mogelijke woonervaring te bieden.
Cloud videobewaking en Cloud toegangscontrole geven coliving gemeenschap de nodige inzichten in hoe ze het gebruik van hun ruimtes beter kunnen beschermen, beheren en optimaliseren.
Christian Schmitz van Salto Systems voegt toe: “Wij zijn al lange tijd partner van de Co-Liv organisatie, omdat wij geloven dat een naadloos toegangscontrolesysteem de exploitanten van coliving helpt om gemoedsrust te creëren over de veiligheid van het pand. Door Eagle Eye Networks toe te voegen, kunnen we een simpele totaal beveiligingsoplossing bieden door camera’s zonder complexiteit toe te voegen met verschillende systemen die niet met elkaar verbonden zijn.”
De voordelen van co-living
De voordelen voor de coliving industrie kunnen het best worden samengevat met een citaat van de Europese coliving operator BaseCamp: “BaseCamp Student exploiteert zeven studentenhuisvestingsfaciliteiten in Denemarken, Duitsland en Polen, met meer locaties op komst. We streven er voortdurend naar om een wereldwijde gemeenschap op te bouwen en te beheren die gericht is op het verbeteren van de beleving van de student. Toen we op zoek gingen naar een beveiligingspartner, zochten we er een die bereid – en in staat – was om net zo creatief te zijn als onze studenten en onze ruimtes. Die hebben we gevonden in Eagle Eye Networks. De camerabeveiligingsoplossing legt videobeelden vast voor beveiligingsdoeleinden, maar omdat videobeelden in de cloud worden opgeslagen biedt het onbeperkte toegang tot waardevolle kunstmatige intelligentie – informatie die ons en onze bewoners helpt betere beslissingen te nemen. Het management kan de gegevens bijvoorbeeld gebruiken om te begrijpen welke voorzieningen het vaakst worden gebruikt, zodat het toekomstige ontwerpen en bouwwerken kan aanpassen. En studenten kunnen ook met het systeem werken. Misschien willen ze in real time de wasruimte controleren om te zien of er machines beschikbaar zijn. Of gegevens opvragen over de bezetting van de fitnessruimte voordat ze gaan sporten. Door ons videobewakingssysteem creatief te gebruiken, verbeteren we de ruimtes waar onze bewoners wonen, leren, werken en contact houden – nu en in de toekomst,” aldus Daniel Doherr, Managing Director van BaseCamp Student Operations. aldus Daniel Doherr, Managing Director van BaseCamp Student Operations.
“Nu coliving operators over de hele wereld blijven experimenteren met verschillende gemeenschappelijke woonmodellen, zullen degenen die technologie kunnen gebruiken om hun doelen efficiënter te bereiken een duidelijk voordeel hebben ten opzichte van hun collega’s,” concludeert Connor Moore. “Bij Co-Liv geloven we dat technologie leveranciers zoals Eagle Eye Networks, uitstekende partners zijn voor innovatieve en tech-savvy coliving bedrijven.”
Laatste nieuws
- 23-10-2026 16:40 GMVM Real Estate koopt kantoorgebouw in Maastricht
- 23-10-2026 15:50 WDP boekt meer winst en investeert netto bijna half miljard euro
- 23-10-2026 15:30 Nieuwe ceo Pierre Nolte: ‘Ik ben hier om Cushman & Wakefield te laten groeien’
- 23-10-2026 14:07 Netcongestie als bouwvertraging: Waarom een beroep op overmacht niet vanzelfsprekend is
- 23-10-2026 12:04 Urban Industrial koopt EOS-portefeuille van EQT Real Estate
- 23-10-2026 11:37 Bram Linnartz nieuwe voorzitter raad van commissarissen Boei
- 23-10-2026 11:23 Woningbouw op locatie oud HagaZiekenhuis op zijn vroegst in 2030
- 23-10-2026 10:32 Rijksvastgoedbedrijf betaalt 75 mln voor Daalse Kwint in Utrecht
- 23-10-2026 10:27 ING: Bestaande bouw voelt hogere rente in prijzen, nieuwbouw in verkopen
- 23-10-2026 09:48 NHG-grens stijgt ruim vier keer zo hard als gemiddelde hypotheek
- 23-10-2026 09:39 De gemeente als concurrent: De Wet markt en overheid wordt permanent
- 23-10-2026 09:13 Floris van der Wilden wordt junior consultant bij Dils
- 23-10-2026 08:53 Blend Wonen huurt ruimte in zorgpaviljoen in Huizen
- 22-10-2026 16:44 JLL verlengt huur hoofdkantoor in Atrium op Zuidas
- 22-10-2026 16:26 Necron koopt distributiecentrum in Almere
- 22-10-2026 15:58 CityLink breidt logistieke portefeuille uit met bedrijfsgebouw in Almere
- 22-10-2026 15:19 Chantal de Bree neemt leiding Vastgoed Syndicering Nederland over
- 22-10-2026 14:53 Bata huurt kantoor en showroom van Jamestown in Amsterdam
- 22-10-2026 13:18 Modulair Nederland presenteert ‘Het 30-30-30-Plan’ als uitvoeringsagenda voor het 50-puntenplan van het ministerie van Volkshuisvesting
- 22-10-2026 12:18 Tenzin Vastgoed koopt honderd appartementen in Roermond
- 22-10-2026 11:50 Rendement infrastructuur 56 procent in vijf jaar, op vastgoed slechts 4 procent
- 22-10-2026 11:49 Drentse ondernemer Lammert Tel koopt landgoed van Hennie van der Most
- 22-10-2026 11:29 Drenthe helpt bedrijventerreinen met verduurzaming en herontwikkeling
- 22-10-2026 11:20 161 nieuwe woningen gepland op voormalig hockeyterrein in Schiedam
- 22-10-2026 11:09 Ivo van der Mark (Jajo): 'Veel ontwikkelaars en bouwers denken nog te traditioneel'
- 22-10-2026 11:08 EIB: Personeelstekort zet woningbouw en infrastructuur onder druk





.jpg)


Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.