Jan-Willem de Bruijn nieuwe CEO D&B The Facility Group
27 jaar geleden richtte Bas Hertz – samen met zijn compagnon Derek Hoeffelman – D&B op en hij heeft sindsdien leiding gegeven aan het snelgroeiende bedrijf. Bas Hertz maakt vandaag bekend dat hij de CEO-functie op 1 januari 2021 overdraagt aan Jan-Willem de Bruijn, op dit moment commercieel eindverantwoordelijk bij D&B The Facility Group.
“27 jaar geleden, aan het begin van onze studietijd, richtte ik samen met mijn zandbakvriendje Derek Hoeffelman het studentenchauffeursbedrijfje D&B op. Wie had toen kunnen dromen dat wij zouden uitgroeien tot één van de meest gewaardeerde integrale facilitaire dienstverleners van Nederland? Wij werken met ambitieuze opdrachtgevers en hebben inmiddels meer dan 1.200 enorm betrokken talenten in dienst,” zo vertelt Hertz. “Het is zo’n twee jaar geleden dat het bij mij begon te kriebelen. We hebben een pracht van een bedrijf opgebouwd, maar ik raakte nieuwsgierig naar welke andere uitdagingen er nog voor mij in het verschiet zouden kunnen liggen. Ik realiseerde mij dat ik als ondernemer op een punt kwam waarop ik mijn ambities buiten D&B wilde onderzoeken. Tijd om het stokje over te dragen.”
10 jaar verbonden aan bedrijf
Jan-Willem de Bruijn is bepaald geen vreemde binnen de D&B-organisatie. Hij is al 10 jaar verbonden aan het bedrijf en sinds 7 jaar maakt hij deel uit van de directie. Hij vervulde de rol van operationeel eindverantwoordelijke binnen de organisatie en sinds drie jaar is hij commercieel verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van D&B en haar entiteiten. “Toen Jan-Willem 10 jaar geleden bij ons binnen kwam lopen, had ik al het gevoel: Dit zou wel eens mijn opvolger kunnen worden,” zo licht Hertz toe. In augustus van 2019 vroeg Hertz of De Bruijn hem zou willen opvolgen.
“Jan-Willem is mijn gedroomde opvolger. Hij heeft uitstekende relaties met onze opdrachtgevers en de markt. Hij heeft laten zien dat hij succesvolle teams kan bouwen en zijn kwaliteiten worden breed gewaardeerd binnen onze organisatie. Bovendien kent hij onze organisatie door-en-door, is hij een echte cultuurdrager en heeft een essentiële rol gespeeld in de opbouw van de organisatie. Hij is ambitieus, een doorzetter en naar buiten gericht. Dat past perfect bij de volgende fase van het bedrijf waar ik als aandeelhouder aan verbonden zal blijven,” zo vertelt Hertz.
Pas op de plaats
Jan-Willem de Bruijn: “D&B The Facility Group heeft een ijzersterke propositie. Hier werken oprecht betrokken, getalenteerde en ambitieuze mensen. En onze portefeuille van opdrachtgevers is er één om heel erg trots op te zijn. Mijn D&B-hart is in de afgelopen jaren groot gegroeid en ik vind het een enorm voorrecht om leiding te mogen gaan geven aan deze unieke club.” De Bruijn vervolgt: “Het is met name ons ondernemerschap en de aandacht die wij hebben voor onze mensen, onze klanten en de marktontwikkelingen die ervoor zorgen dat wij onderscheidend zijn. We leven in een tijd van grote veranderingen ten gevolge van de coronacrisis en de maatschappelijke versnelling onder invloed van globalisering en technologische ontwikkeling. Het is mijn verantwoordelijkheid om – binnen die dynamiek – iedereen aan boord te houden en onze proposities en marktpositie verder uit te bouwen.”
Hoewel de CEO-wissel al langere tijd op de agenda stond, zorgde de coronacrisis voor een pas op de plaats. “Toen nog onduidelijk was wat er precies op ons af zou komen met het ontstaan van dit nieuwe coronavirus hebben wij direct geconcludeerd dat een leiderschapswissel met alle onzekerheden onwenselijk zou zijn,” zo licht Bas Hertz toe. “Wij hebben onze bedrijven echter snel kunnen aanpassen op de nieuwe realiteit. De vooruitzichten zijn – ondanks de onzekerheid – zeer vertrouwenwekkend en wij zijn dusdanig wendbaar dat wij ook in de toekomst snel kunnen bijsturen, mocht blijken dat dit nodig zou zijn.” Jan-Willem de Bruijn zal op 1 januari 2021 de rol van CEO op zich nemen.
Foto: Links Bas Hertz, rechts Jan-Willem de Bruijn.
Laatste nieuws
- 06-03-2025 13:39 Glasproductiebedrijf verkoopt bedrijfscomplex in Enschede met sale-and-lease-back transactie
- 06-03-2025 12:17 Koningshof tweede acquisitie UMB Group in Amsterdam-West
- 06-03-2025 11:56 Interieurketen Casa vraagt faillissement aan
- 06-03-2025 11:23 Eres verkoopt wooncomplex in Venray
- 06-03-2025 11:02 Meeste nieuwe luxeretailers voor P.C. Hooftstraat van alle Europese high-end straten
- 06-03-2025 10:52 Green Real Estate sluit aannemingsovereenkomst en erfpachtovereenkomst voor The Hive
- 06-03-2025 10:38 Michiel de Wit partner van vastgoedteam AKD
- 06-03-2025 10:25 Sagax koopt bedrijfsverzamelgebouw in Amsterdam
- 06-03-2025 10:13 Hotels hebben in 2024 weer meer gasten ontvangen
- 06-03-2025 09:49 Otte (CTP): 'Trage verhuur Amsterdamse logistieke hub baart ons geen zorgen'
- 06-03-2025 09:46 Groothandel in levensmiddelen verlengt voor kantoorruimte in Breda
- 06-03-2025 09:00 Topvacature: Gemeente Delft zoekt assetmanager / portefeuillemanager Vastgoed
- 06-03-2025 08:56 Komst verzekeraar naar centrum Tilburg biedt plek voor 600 woningen
- 06-03-2025 08:38 NLTraining huurt kantoorruimte in Ganzenpoort Offices van APF International
- 06-03-2025 08:17 Van Draeckeburgh over actuele subsidiekansen in de woningbouw
- 05-03-2025 15:57 Werkkleding fabrikant huurt logistieke bedrijfscomplex in Dordrecht
- 05-03-2025 15:05 Utrechtse sociale woningbouw groeit, maar blijft achter op afspraken
- 05-03-2025 15:01 Gebrek aan fietsenstalling houdt wonen boven winkels tegen in Haarlem
- 05-03-2025 13:23 Synchroon koopt Zeepfabriek in Nieuwegein
- 05-03-2025 12:10 Softwareontwikkelaar huurt 1.500 m2 kantoorruimte in Smakkelaarsburgt in Utrecht
- 05-03-2025 12:10 Particuliere belegger koopt drie commerciële ruimtes aan Amsterdamse Bilderdijkstraat
- 05-03-2025 12:04 PingProperties verkoopt wasstraat in Ridderkerk
- 05-03-2025 11:04 RvS stelt procederende architect in het ongelijk
- 05-03-2025 10:48 Dual Benelux huurt kantoorruimte aan Westersingel in Rotterdam
- 05-03-2025 10:30 Eres verkoopt 45 appartementen in oosten van Nederland voor uitponden
- 05-03-2025 10:21 Doorstart damesmodeketen Vanilia mislukt
Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.