Vastgoedbeheerder biedt beleggers ook bij leegstand een vast maandelijks rendement
Wie belegt in vastgoed wil graag een goed rendement, zonder zorgen over het financiële en technische beheer. Het uit handen geven en onderbrengen bij een verhuurmakelaar is natuurlijk een mogelijkheid. Maar dat levert in de dagelijkse praktijk nog altijd de nodige rompslomp op. Hoe beleggen in vastgoed interessant blijft zonder zorgen? Vastgoedjournaal ging in gesprek met Ruud Schumacher van Hubbs.
Oprichter Ruud Schumacher van Hubbs stelt dat de dienstverlening van Hubbs inderdaad een stuk verder gaat dan die van de doorsnee verhuurmakelaar. Schumacher: “Onze technische dienst lost niet alleen storingen en reparaties op, maar voert ook maandelijks proactief inspecties uit in en rond de door ons verhuurde panden. Daarmee gaan we een stuk verder dan alleen reageren op meldingen en reparatieverzoeken.”
Door deze periodieke controle zorgt Hubbs dat de door haar verhuurde woningen in optimale staat blijven. Schumacher: “Een scheefliggende dakpan recht leggen is een stuk eenvoudiger dan de daaruit voortkomende lekkage verhelpen.” Hubbs vervult dus de rol van vastgoedbeheerder èn zorgt voor een vast maandelijks rendement. Want Hubbs garandeert de huur, ook bij leegstand. Een fijn uitgangspunt voor een belegger die vooral geen zorgen wil, maar geïnteresseerd is in een hoog rendement en een zo laag mogelijk risico.
Solide huurders
Dat laatste is mede te danken aan het profiel van de huurders: betrouwbare, solide partijen. Hubbs richt zich met name op verhuur aan expats. Niet alleen vanwege het feit dat dit een markt is waar de huurinkomsten hoog en stabiel zijn, maar ook omdat deze doelgroep de komende jaren naar verwachting zal blijven groeien. Niet in de laatste plaats door de naderende Brexit.
Schumacher: “Er zijn op dit moment in Engeland gevestigde bedrijven die ervoor kiezen hun activiteiten geheel of gedeeltelijk te verplaatsen naar het Europese vasteland. Met andere woorden: er is een toeloop van expats in ons land op het ogenblik.” Nog afgezien daarvan: Nederland is en blijft een aantrekkelijk vestigingsland en het aantal expats bedraagt naar schatting 200.000. Hiervan zitten de meeste in Amsterdam, maar ook Den Haag en Rotterdam tellen flink mee.
Advies
Behalve dat Hubbs de particuliere belegger alle zorgen uit handen neemt rond het financiële en technische beheer, adviseert zij overigens ook over investeren in vastgoed. Schumacher: “Niet alle residentiële vastgoed is even rendabel. Wij halen voor particuliere beleggers de krenten uit de pap en bieden ondersteuning bij het zoeken en aankopen van woningen voor de verhuur.”
Volgens Schumacher is er, ondanks de huidige schaarste op de woningmarkt, nog steeds voldoende interessant aanbod dat kwaliteit koppelt aan locatie. Zeker buiten de grote steden. Dankzij de grote ervaring op de woningmarkt weet Hubbs nog altijd kwalitatief goede woningen te vinden. Schumacher: “Door onze kennis en ervaring kunnen we een goede inschatting maken van de courantheid van onroerend goed beleggingen en zien we de potentie ervan.”
Zeker in deze tijd waarin de rente praktisch nul is en aandelen die toch altijd een zeker risico met zich meebrengen, is beleggen in huurwoningen een goede keuze. Niet alleen vanwege het solide rendement, maar ook vanwege de intrinsieke waarde van ‘de stenen’.
Meer weten?
Geïnteresseerd in een gegarandeerd maandelijks rendement op uw vastgoed, zonder de zorgen van beheer of onderhoud? Neem dan contact op via hubbs.nl of via +31(0)85-13 03 871.
Laatste nieuws
- 04-04-2026 14:00 NDSM-werf heeft smoel, maar mist nog steeds de basis voor prettig wonen
- 03-04-2026 16:33 'Peek & Cloppenburg vertrekt mogelijk uit monumentaal pand op de Dam'
- 03-04-2026 16:02 EY verlengt huur bij Edge in Cross Towers op Amsterdamse Zuidas
- 03-04-2026 14:57 Nieuwe huurcontracten en verlengingen voor winkelcentrum Makado Beek in Beek
- 03-04-2026 14:15 Braintown koopt retailpark AaBe Fabriek in Tilburg van Savills IM
- 03-04-2026 11:30 'Het plan klopte, de omstandigheden niet' – transformatielessen in Schiedam
- 03-04-2026 11:20 Leegstand in België blijft stijgen
- 03-04-2026 10:23 Zuidas: Van zakelijke droom van de jaren negentig naar een wijk die nog altijd zoekt naar zichzelf
- 03-04-2026 10:00 Topvacature: Accountmanager bij Mosaic World
- 03-04-2026 10:00 Tussen financiering en executie: Waarom de executieveiling een structureel onderdeel is van vastgoedfinanciering
- 03-04-2026 09:49 Investeerders geven Vesteda uitstel in redemptieproces
- 03-04-2026 09:08 VEH: 'Makelaar heeft de plicht om funderingsrisico vóór een bod te delen'
- 03-04-2026 06:00 ‘Van ongewenst jongetje in de klas naar samenwerkingspartner’: Zo veranderde het vak van de financieringsintermediair
- 03-04-2026 00:10 Hypotheekaanvragen stabiliseren, huizenkopers zijn terughoudend geworden
- 02-04-2026 17:49 'Netcongestie regelrechte crisis voor woningbouw' Netbeheerders, gemeenten en markt vragen om crisisaanpak
- 02-04-2026 17:38 Particuliere belegger verhuurt distributiecentrum in Tilburg aan Amerikaans techbedrijf
- 02-04-2026 16:06 Aantal bezoekers van winkelstraten daalt in eerste kwartaal
- 02-04-2026 15:19 ERA Contour wint tender voor 867 woningen in Den Haag Zuidwest
- 02-04-2026 14:47 Woningcorporatie Area krijgt nieuwe voorzitter van raad van commissarissen
- 02-04-2026 14:08 Mogelijk Vastgoedfinancieringen breidt uit naar Duitsland; nieuwe kansen voor ondernemers en investeerders
- 02-04-2026 14:06 Particuliere belegger koopt Jumbo in Mook en KFC in Cuijk
- 02-04-2026 12:18 Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond
- 02-04-2026 12:02 Vesteda trekt nieuwe voorwaarden voor obligatiehouders in na gebrek aan steun
- 02-04-2026 11:41 Adelaer Financial Architects viert 10-jarig jubileum
- 02-04-2026 11:35 Liander zet megatender uit voor 750 MW flexibel vermogen tegen netcongestie
- 02-04-2026 11:27 Drees & Sommer Nederland benoemt Roelien de Haas tot commercial director



.jpg)
.jpg)
.jpg)


Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.