FUNCTIE: Projectontwikkelaar Residentieel Vastgoed, ontwikkelende belegger, Amsterdam
PropertyPeople
Postbus 92063
1090 AB Amsterdam
+31627074825
Onze opdrachtgever betreft een nieuw opgerichte projectontwikkelaar met een duidelijke focus op residentieel vastgoed. De partners binnen deze ontwikkelaar zijn de afgelopen jaren zeer succesvol gebleken in het opzetten van een aanzienlijke vastgoedportefeuille in Europa, maar ook daarbuiten en beschikken over een indrukwekkende trackrecord in het signaleren en acquireren van hoogstaand vastgoed.
Inmiddels zijn er verschillende grote nieuwbouwprojecten verworven en ter bestendiging van deze sterke groei kijken wij uit naar een Projectontwikkelaar, die als eerste medewerker binnen de organisatie het ontwikkelingsproces van deze projecten kan begeleiden.
De organisatie kan worden omschreven als resultaatgericht, informeel met een dynamische werkomgeving binnen een internationale setting.
Functie omschrijving
Als Projectontwikkelaar wordt je verantwoordelijk voor het gehele traject van de ontwikkeling van de initiatieffase tot en met de oplevering, waarbij er constant wordt gekeken waar er waarde kan worden toegevoegd aan de ontwikkeling. Je werkt daarbij nauw samen met de directie, die bestaat uit een tweetal partners, maar ook met de verschillende afdelingen binnen de organisatie van de partners. De grootste opdrachtgever van de ontwikkelaar betreft een dedicated fonds voor ontwikkeling van residentieel vastgoed in Nederland, maar er kan ook sprake zijn van externe opdrachtgevers.
Deze rol is uitermate geschikt voor een sterk gemotiveerde professional met ervaring in de ontwikkeling van residentieel vastgoed, die de ruimte en vrijheid krijgt om naar eigen inzicht het bouwproces te managen en in staat is om op basis van kennis en ervaring de projecten naar een hoger niveau te tillen.
Verantwoordelijkheden:
– Het voorbereiden, realiseren en in exploitatie nemen van (complexe) projectontwikkelingsopgaven gericht op residentieel vastgoed;
– Het voeren van de regie op het totale traject van de projectontwikkeling, van starbesluit tot het in exploitatie nemen;
– Het opstellen van rapportages voor de directie;
– Toetsen c.q. opstellen van financiële en technische haalbaarheidsanalyses;
– Voorbereiden, bijwonen en verslagleggen van diverse overleggen die binnen het ontwikkelproces voorkomen (o.a. ontwikkel- en ontwerpvergaderingen, overleggen met gemeentes, architecten, aannemers en grondeigenaren);
– Aansturen en coördineren van het ontwikkelingsteam/bouwteam, ontwerp- en uitvoeringsteam;
– Adviseren over en verzorgen van offertetrajecten voor te betrekken adviseurs en aannemers;
– Adviseren over en opstellen van overeenkomsten t.b.v. adviseurs, aannemers, gemeentes, huurders en kopers;
– Het signaleren van structurele knel- en verbeterpunten en initiëren van verbeteringen in nauw overleg met de directie, waarbij waard toevoeging een continu proces vormt;
– Het bewaken dat projectontwikkelingen op projectniveau plaatsvinden binnen het gewenste risicoprofiel.
Profiel:
– 5+ jaar ervaring in de ontwikkeling van residentieel vastgoed van initiatieffase tot en met oplevering;
– Afgeronde relevante opleiding op academische niveau;
– Teamplayer, hands on, self starting, entrepreneur, flexibele instelling en sterke persoonlijkheid;
– Ruime kennis van relevante juridische en planologische processen;
– Breed netwerk binnen de Nederlandse vastgoedmarkt en uitstekende marktkennis;
– Bewezen kwaliteiten in het schrijven van rapporten en sterke presentatievaardigheden;
– Goed ontwikkelde commerciële vaardigheden met een bewezen trackrecord in het voeren van onderhandelingen;
– Goed kunnen functioneren in een uiterst zelfstandige functie binnen een zeer dynamische en internationale werkomgeving;
– Uitstekende kennis van zowel de Nederlandse als de Engelse taal.
Arbeidsvoorwaarden
Een uitdagende functie binnen een jong en klein team, dat gelieerd is aan een snelgroeiende internationale vastgoedorganisatie met een professionele, maar informele werksfeer.
Solliciteren
Voor meer informatie kunt U contact opnemen met Theo Hoogendoorn van PropertyPeople via theo@propertypeople.nl dan wel op 0627074825. Alle reacties worden discreet behandeld!
Laatste nieuws
- 27-08-2026 16:29 Tijdelijke woningverhuur, wat kan er nog wel?
- 27-08-2026 16:17 Levitudo breidt portefeuille uit met IOS-locatie in Wijchen
- 27-08-2026 15:53 Onderzoekers zetten vraagtekens bij gangbare oplossingen voor woningtekort
- 27-08-2026 14:35 LX Pantos verlengt huur kantoorruimte in Hoofddorp
- 27-08-2026 14:24 Topvacature: Vastgoedbeheerder Zorgvastgoed
- 27-08-2026 12:53 'Bezwaargegevens geven nog te weinig inzicht in vertraging woningbouw'
- 27-08-2026 11:48 ABB huurt kantoorruimte op Lotus Office Campus in Rotterdam
- 27-08-2026 11:14 Particuliere belegger koopt kinderdagverblijf in Kortenhoef
- 27-08-2026 10:32 Raad van State laat vergunning voor 50 woningen in Beverwijk in stand
- 27-08-2026 10:03 'Uitpondcijfers blijven stijgen en overtreffen van tevoren ingecalculeerde scenario's'
- 27-08-2026 09:24 Mijdrecht wil 88 woningen en nieuwe bibliotheek in centrum
- 27-08-2026 09:01 Lieven de Key koopt 79 sociale huurwoningen op NDSM-werf
- 27-08-2026 00:00 Woningverkopen groeien verder, huurmarkt blijft krapper worden
- 26-08-2026 16:50 Centrummanager Leiden: 'Economie moet niet afhankelijk zijn van alleen Biosciencepark'
- 26-08-2026 15:37 Provincie Noord-Brabant wil 150 mln investeren in zorgvastgoedfonds Achmea
- 26-08-2026 15:30 Topvacature: Business improvement lead bij Build Finance
- 26-08-2026 15:17 Maarten Donkers nieuwe directeur Research bij Capital Value
- 26-08-2026 14:52 TWA huurt kantoorruimte in Leusden
- 26-08-2026 14:00 Verbouwen zonder chaos: Waarom coördinatie het verschil maakt tussen een succesvol project en een nachtmerrie
- 26-08-2026 12:33 Dirk Brounen benoemd tot lid van de RvC van Amvest
- 26-08-2026 11:00 Bestemmingsplan stationsgebied Hoorn definitief
- 26-08-2026 10:21 Aantal jongeren dat verhuist naar universiteitsstad blijft jaren ongeveer gelijk
- 26-08-2026 09:58 Ondernemersvertrouwen detailhandel gestegen en 3 procent meer omzet
- 26-08-2026 09:48 Hoogleraar transportbeleid: ‘Juist meer geld voor onderhoud, desnoods ten koste van nieuwe projecten’
- 25-08-2026 16:58 CSafe Global huurt op Schiphol
- 25-08-2026 16:10 Gamma en Jysk huren op Spaklerweg van Kroonenberg








Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.