FUNCTIE: Marktonderzoeker Vastgoed (32-40 uur) bij Lidl
Lidl Nederland
Havenstraat 71
1271 AD
Huizen
Functie omschrijving
Marktonderzoeker Vastgoed (32-40 uur) Huizen
Met een aantal miljoen klanten per jaar draait Lidl op volle toeren. Maar wie zijn onze klanten? Hoe en waar wonen ze? Waar doen zij de boodschappen? Welke locatie is het beste om een nieuwe winkel neer te zetten? Wat doen onze concurrenten? Als Marktonderzoeker heb jij de antwoorden.
Op onze afdeling Bouw en Vastgoed op het hoofdkantoor, maar ook in de regio’s, werken dagelijks verschillende collega’s aan het realiseren van een zo optimaal mogelijk winkelbestand. Zij zijn verantwoordelijk voor de hele levenscyclus van onze filialen: van acquisitie, ontwikkeling, uitbreiding, modernisering of verplaatsing. In jouw rol als Marktonderzoeker Vastgoed geef je door middel van big data analyse inzicht in de trends & ontwikkelingen binnen de Nederlandse vastgoedmarkt en de supermarktbranche en weet je relevante ontwikkelingen in samenspraak met het Hoofd Expansie te vertalen naar de vastgoedstrategie van Lidl. Daarnaast beoordeel je op basis van jouw expertise de investeringsplannen van de verschillende regio’s.
De baan
• Je verricht consumentenonderzoek, analyseert de uitkomsten en schrijft rapportages.
• Omzetramingen op basis van jouw analyses dragen bij aan de juiste vastgoedbeslissingen.
• Je bent mede-vormgever van de vastgoedstrategie in lijn met de algemene strategie en in samenspraak met de verschillende regio’s.
• Je verzamelt brongegevens en zorgt voor het continue up-to-date houden van data als basis voor het leveren van analyses en rapportages.
• Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het verzamelen van gegevens over objecten, oppervlakte, spreiding, concurrentie, omzetten, historie en prognoses.
• Vervolgens analyseer je de gegevens en beschrijf je de verbanden en conclusies in rapportages ter ondersteuning van de vastgoedstrategie (infographics).
• Je vertaalt big data naar bruikbare insights.
• Je vindt het leuk om de bevindingen te presenteren aan het management en derden.
• Ook presenteer je Lidl op netwerkbijeenkomsten binnen de retail- en vastgoedmarkt en zorg je op deze manier een sterk relatienetwerk waardoor je altijd op de hoogte bent en blijft.
• In deze rol lever je ook een bijdrage aan organisatie brede projecten.
• Je rapporteert aan het Hoofd Expansie.
Jouw profiel
• Voor de vacature Marktonderzoeker Vastgoed heb je een relevante opleiding op hbo of wo niveau (Bedrijfseconomie, Economie of Geografie).
• Je beschikt over 3 tot 5 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie, waarbij data-analyse en advies belangrijke aspecten zijn.
• Ervaring met GIS/data visualisatie is een duidelijke pré.
• Netwerken is jou niet vreemd en je hebt de juiste vaardigheden om contacten op uiteenlopende niveaus te kunnen leggen en te onderhouden.
• Je kent de Nederlandse vastgoed- en retailmarkt, of je hebt er in ieder geval grote affiniteit mee.
• Geven van presentaties voor (hoger) management zijn zaken waar je energie van krijgt.
• Je hebt focus, bent analytisch en in het bezit van sterke communicatieve eigenschappen (in woord en geschrift).
• Je bent in staat zelfstandig te werken, maar weet op de juiste momenten je stakeholders te betrekken.
Wij bieden
• Een groeiende organisatie met een actieve bouw- en vastgoed afdeling waarbij groei en optimalisatie van het winkelbestand centraal staan.
• Een functie waarin je een grote bijdrage hebt in het vastgoedstrategie van Lidl.
• Goede arbeidsvoorwaarden, met een marktconform salaris en de mogelijkheid je verder te ontwikkelen.
Solliciteren
Interesse?
We zien jouw sollicitatie graag via de link tegemoet!
Klik hier voor het sollicitatieformulier!
Voor eventuele vragen neem contact op met onze recruiter Lotte van den Berg 06-12643990/035-5286575.
Ontmoet Lidl Vastgoed op Provada, de vastgoedbeurs van het jaar op 30, 31 mei t/m 1 juni aanstaande. Maak kennis met toekomstige collega’s en ontdek welke innovaties Lidl Vastgoed ontwikkelt.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Trefwoorden: Vacature, Full-Time, Huizen, Vastgoed, Vastgoedbeheer, Marktonderzoek
Laatste nieuws
- 03-11-2026 15:38 Particuliere belegger koopt schippersinternaat in Terneuzen
- 03-11-2026 15:30 Van vastgoedsoftware die registreert naar software die meedenkt én handelt
- 03-11-2026 15:14 Topvacature: Vastgoedmanager gemeente Diemen
- 03-11-2026 13:52 Uitponden fors toegenomen, particuliere verhuurders verliezen 7 procent aan huurwoningen in 2025
- 03-11-2026 13:45 Kabinet past voorstel voor box 3 aan: Vermogenswinstbelasting per 2029
- 03-11-2026 13:13 NRVT heeft toezicht op taxateurs versterkt maar is er nog niet helemaal
- 03-11-2026 12:16 Topvacature: Vastgoedbeheerder bij gemeente Haarlem
- 03-11-2026 12:00 'Zorgportefeuilles geschikt voor institutionele beleggers zijn schaars'
- 03-11-2026 11:41 Canvas en Klaeser kopen 234 woningen van Greystar in Den Haag
- 03-11-2026 11:34 The Urban Woods: Biobased bouwen vraagt om een financier die verder wil kijken
- 03-11-2026 11:22 Bram Coops benoemd tot head of Corporate & Client Finance Asset Services van C&W
- 03-11-2026 11:19 Juwelier huurt aan Oudegracht in Utrecht
- 03-11-2026 11:14 DHG en Oudendal verwerven 800 verplaatsbare woningen
- 03-11-2026 11:08 Particuliere beleggers verwerven Haarlemse horeca-portefeuille
- 03-11-2026 11:03 Adidas huurt in Alexandrium Rotterdam
- 03-11-2026 10:58 Hogere huurinkomsten voor Wereldhave
- 03-11-2026 09:54 BCN huurt 2.000 m2 in Eurogate II in Rotterdam
- 03-11-2026 09:22 Betaalde het RVB met 75 mln te veel voor Daalse Kwint in Utrecht?
- 03-11-2026 09:15 Weer minder transformatie naar woningen
- 02-11-2026 15:34 Woondiensten Aarwoude, Woningstichting Nieuwkoop en WYwonen gaan fuseren
- 02-11-2026 15:28 Belegger koopt winkelruimte in Dieren
- 02-11-2026 15:22 Ilona Simons wordt commissaris van Habion
- 02-11-2026 15:13 Conclusion verlengt huur in gebouw Antonian in Amsterdam
- 02-11-2026 15:08 Heembouw start bouw van logistieke megahub in Amsterdam: Necron Group is de koper
- 02-11-2026 13:21 Themamaand november: Zorgvastgoed
- 02-11-2026 13:17 VodafoneZiggo wil dat medewerkers drie dagen op kantoor zijn








Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.