Perridon en Van der Kooy kopen winkelpand C&A in Alexandrium Rotterdam

Perridon en Van der Kooy kopen winkelpand C&A in Alexandrium Rotterdam

Het winkelpand van C&A in het Alexandrium Shopping Centrum in Rotterdam is gekocht door een investeringsvehikel van Perridon Holdings en Van der Kooy Vastgoed.

Het pand is gesitueerd op eigen grond en heeft een totale oppervlakte van circa 3.000 m2 verdeeld over een drietal bouwlagen, waarvan twee lagen grotendeels fungeren als winkelruimte. Het winkelpand is sinds 1985 in gebruik door C&A. 

Winkelgebied Alexandrium betreft één van de grotere winkellocaties van Nederland en huisvest meer dan 200 winkels. Aan de buitenzijde van het winkelcentrum bevinden zich de zogeheten ‘megastores’, woonwinkels, alsook diverse vormen van openbaar vervoer.

Cushman & Wakefield trad bij de totstandkoming van de transactie op als commercieel adviseur van verkoper.



Reacties


Laatste nieuws