Dwello op weg om de wereld van woningbeleggingen te veranderen
Verantwoord beleggen in woningen hoeft niet ingewikkeld te zijn. Dwello maakt beleggen in verhuurde woningen op een veilige en zorgeloze manier toegankelijk voor iedereen. Het platform dat live is sinds juli heeft al meer dan 1.000 gebruikers en 10 deals gesloten. Dwello maakt het koop- en verkoopproces van verhuurde woningen transparanter en efficiënter.
Door het proces volledig te digitaliseren biedt Dwello gemak en transparantie voor zowel nieuwe als ervaren beleggers. Elke woning wordt - voordat hij op het digitale platform verschijnt - geverifieerd door de analisten van Dwello en voorzien van alle relevante documentatie. Met de ingebouwde rekentool kan een koper direct zien wat zijn potentiële rendement kan zijn op de investering. Zo kan gemakkelijk een analyse worden gedaan en verschillende woningen worden vergeleken.
Als de juiste belegging is gevonden, kan een koper via een volledig gedigitaliseerd biedingsproces direct in onderhandeling met de verkoper. Wanneer de deal is gesloten, ondertekenen beide partijen digitaal de koopovereenkomst en wordt alles automatisch doorgestuurd naar de gekoppelde notaris. Omdat dit proces zo eenvoudig is ingericht, bespaart dit zowel kopers als verkopers enorm veel tijd.
Door de schaalbaarheid van Dwello wordt efficiënt vraag en aanbod bij elkaar gebracht. Als verkoper bereik je simpel en snel veel potentiële nieuwe kopers die tot voorheen onzichtbaar waren. Hierdoor is verkopen een stuk gestructureerder, eenvoudiger en sneller. Het is een volledig nieuwe benadering van het traditionele transactieproces.
“Wij willen de markt van woningbeleggingen openbreken door het creëren van een gelijk speelveld voor iedereen. Dat betekent dat we het traditionele proces opnieuw hebben herzien”, zegt Martijn Dijkstra, oprichter van Dwello. “De markt is van origine een ondoorzichtige markt met weinig innovatie, dus het is tijd om hier verandering in te brengen”
Tech gedreven schaalbaarheid
Doordat de markt van verhuurde woningen in Nederland nog weinig innovatie kent, is de markt rijp voor een hedendaagse omslag. In 2021 waren er 971.318 woningen verhuurd in Nederland door bedrijven, particulieren en institutionele beleggers, een interessante markt die nu niet volledig digitaal bedient wordt. “De focus is ons product en het proces”, zegt Martijn Dijkstra. “Alles wat we efficiënter kunnen maken zullen we doen, waarna het model natuurlijk schaalbaar is naar andere landen binnen de EU. We dromen groot, maar blijven bescheiden.”
Toegankelijk voor iedereen
Steeds meer mensen zijn de afgelopen jaren gaan beleggen, met veel nieuwe professionele spelers in de markt. De afgelopen tijd heeft getoond hoe volatiel aandelen- en cryptomarkten zijn. Vastgoed is nog steeds een van de meest stabiele asset classes, maar de drempel om toe te treden leek voor velen te hoog. Doordat Dwello vooraf de juiste informatie biedt, het aanbod aan iedereen toont en kopers alle tools in handen geeft voor het nemen van een verantwoordelijke beslissing, wordt deze markt echt toegankelijk voor iedereen. Daarnaast kunnen onervaren beleggers met de Academy kennis opdoen over beleggen in vastgoed. Dwello is er voor de nieuwe generatie woningbeleggers.
In juli is Dwello gestart met een pilot in de Randstad. Later dit jaar zal Dwello landelijk uitrollen.
Laatste nieuws
- 15-05-2026 15:06 Zecc Architecten breidt directie uit met Koen Pörtzgen
- 15-05-2026 14:49 Verbod op splitsen particuliere sociale woning: Dit en meer verandert er mogelijk in Amsterdam
- 15-05-2026 13:54 Fidelity koopt logistiek vastgoed in Wijchen en Herkenbosch
- 15-05-2026 11:30 Non-bancaire financieringsmarkt groeit door, maar bancaire markt blijft dominant
- 15-05-2026 11:28 Waldi van Wilk naar BPD
- 15-05-2026 10:56 Rotterdam zoekt 1000 hectare groen en blauw in kleine ingrepen
- 15-05-2026 10:40 Gemeente zet verder in op ‘gestapelde’ bedrijfsgebouwen in Sloterdijk
- 15-05-2026 10:25 VTS neemt nieuw warehouse voor farmaceutische logistiek in Boxmeer in gebruik
- 15-05-2026 10:11 Meerdervoort breidt positie rond Galgenwaard uit: ‘Logische uitbreiding in Utrecht’
- 15-05-2026 10:00 Fred van der Stappen (AndersFinancieren): ‘Complexe deals vragen om slimme logistiek’
- 15-05-2026 09:57 Rembrandthof klaar voor nieuwe fase: Stadshart Amstelveen breidt winkelmix uit
- 15-05-2026 09:31 Wereldhave benoemt Annabelle Diepenhorst en Pieter Hendrikse tot commissaris
- 15-05-2026 09:25 Plan voor 26 woningen in Rijswijk, gemeente Buren onherroepelijk
- 14-05-2026 06:00 Het wantrouwen jegens ondernemerschap helpt Nederland de afgrond in
- 13-05-2026 16:50 Savills: Vastgoedherstel blijft ongelijk verdeeld
- 13-05-2026 16:33 New Balance huurt winkel aan Lijnbaan in Rotterdam
- 13-05-2026 15:21 Plan Trump Tower aan Australische Gold Coast sneuvelt al na drie maanden
- 13-05-2026 14:01 IMF: Winstgevendheid voor ontwikkelaars en beleggers middenhuur moet omhoog
- 13-05-2026 13:39 Amsterdam krijgt 820 woningen op voormalige Certitudo-kavels in Amstel III
- 13-05-2026 13:27 RvS: Almere mocht vergunningen Febo weigeren
- 13-05-2026 13:00 Hoe zit het met de verplichting om het funderingsrisico in kaart te brengen?
- 13-05-2026 12:22 BP riooltechniek huurt bedrijfsruimte in Ermelo
- 13-05-2026 12:03 Speelstad Rotterdam failliet, beslag op woning Van der Most
- 13-05-2026 11:52 Twee beleggers kopen bedrijfscomplex van Levitudo in Etten-Leur
- 13-05-2026 11:45 Miss Etam keert terug naar de winkelstraat met eerste winkel in Doetinchem
- 13-05-2026 11:20 Directeur HDN Jennifer Op 't Hoog stapt over naar a.s.r.






.jpg)

Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.