Spar naar WFC Amsterdam
Op de Provada hebben MRP en SPAR een intentieovereenkomst getekend voor SPAR city met een shop-in-the-shop van The Tosti Club in WFC Amsterdam.
De komst van gemakswinkel SPAR past bij de plannen van WFC Amsterdam om te transformeren naar een nieuwe mixed-use plek aan de Westas in Amsterdam.
WFC Amsterdam is bezig met de transformatie van een monofunctioneel gebouwencomplex naar een diverse, duurzame en levendige plek. WFC Amsterdam, biedt ruimte aan diverse functies met de belangrijkste pijlers fashion, technologie en creativiteit.
Met de komst van SPAR wordt een eerste stap gezet in het bieden van voorzieningen voor zowel de huurders, bewoners van de short-stay als omwonenden. Het city-format van SPAR, wat zich kenmerkt door het grote aandeel foodservice, is te vinden in binnensteden door heel het land. De gemakswinkels bieden een compleet assortiment.
Bart Meijer, CEO MRP: “Het vestigen van de SPAR in de plint van het WFC Amsterdam is onderdeel van de ontwikkelstrategie van MRP om van WFC Amsterdam levendige mixed-use locatie te maken. Wij willen niet alleen voorzien in innovatieve (flex) kantoren, fashion showrooms of congres- en eventfaciliteiten, maar ook aansprekende voorzieningen aanbieden aan onze huurders, bewoners, omwonenden en de lokale en internationale bezoeker. De SPAR past dan ook perfect met hun nationale en internationale herkenbaarheid en het bedienen van de lokale omgeving in onze ambitie voor WFC Amsterdam”.
SPAR richt zich voor een groot deel op passanten, verblijvers en omwonenden. In de winkel kan men terecht bij de shop-in-shop locatie van The Tosti Club voor de Echte Tosti’s. Naast het reguliere foodassortiment zet SPAR groot in op foodservice en de daarbij behorende hospitality beleving voor haar gasten. Dat gebeurt door het voor klanten/gasten mogelijk te maken een vers bereide tosti van The Tosti Club of een vers belegd broodje, een verse salade of smoothie te bestellen of to go mee te nemen. De SPAR city winkel in WFC Amsterdam zal naar verwachting in november worden geopend.
John van der Ent, CEO SPAR Holdings Netherlands: “Iedereen wil tegenwoordig op elk moment van de dag op elke willekeurige plek bediend worden voor elk denkbaar gemak. Het is onze missie om er te zijn op iedere plek, voor ieder moment en voor wie je ook bent. En het leven een klein beetje makkelijker te maken. En dat matcht uitstekend op deze locatie bij het WFC Amsterdam waar men werkt, woont en elkaar ontmoet.”
Transformatie WFC Amsterdam
MRP kocht het WFC Amsterdam eind 2018 aan en is druk bezig met de herontwikkelingsplannen voor de transitie van WFC Amsterdam naar een plek met verschillende functies zoals werken, wonen, spraakmakende voorzieningen.
Het huidige WFC Amsterdam biedt verschillende mogelijkheden qua kantoorruimte aan. De ruimtes variëren zowel in oppervlakte, van 50 m2 tot 625 m2 tot afbouw en aankleding. Er zijn volledig ingerichte kantoorruimtes mogelijk, vergaderruimten, en co-working spaces. Er zijn korte looptijden van de overeenkomsten die variëren van een maand tot een jaar. Tussentijds verlengen van het contract, de ruimte uitbreiden of kiezen voor een kleinere ruimte is hierbij ook mogelijk. Daarnaast zijn er fashion showrooms, een parkeergarage met ruim 850 parkeerplaatsen, het WFC Event Centre voor allerlei soorten events, congressen en beurzen, vergaderfaciliteiten, opslagruimtes en Short Stay.
Foto van links naar rechts Simo El M’Barki (MRP), Ofer Gilboa (MRP), Bart Meijer (MRP), John van der Ent (SPAR), Christian Koopmans (SPAR), Marja van Reijn (MRP)
Laatste nieuws
- 23-10-2026 16:40 GMVM Real Estate koopt kantoorgebouw in Maastricht
- 23-10-2026 15:50 WDP boekt meer winst en investeert netto bijna half miljard euro
- 23-10-2026 15:30 Nieuwe ceo Pierre Nolte: ‘Ik ben hier om Cushman & Wakefield te laten groeien’
- 23-10-2026 14:07 Netcongestie als bouwvertraging: Waarom een beroep op overmacht niet vanzelfsprekend is
- 23-10-2026 12:04 Urban Industrial koopt EOS-portefeuille van EQT Real Estate
- 23-10-2026 11:37 Bram Linnartz nieuwe voorzitter raad van commissarissen Boei
- 23-10-2026 11:23 Woningbouw op locatie oud HagaZiekenhuis op zijn vroegst in 2030
- 23-10-2026 10:32 Rijksvastgoedbedrijf betaalt 75 mln voor Daalse Kwint in Utrecht
- 23-10-2026 10:27 ING: Bestaande bouw voelt hogere rente in prijzen, nieuwbouw in verkopen
- 23-10-2026 09:48 NHG-grens stijgt ruim vier keer zo hard als gemiddelde hypotheek
- 23-10-2026 09:39 De gemeente als concurrent: De Wet markt en overheid wordt permanent
- 23-10-2026 09:13 Floris van der Wilden wordt junior consultant bij Dils
- 23-10-2026 08:53 Blend Wonen huurt ruimte in zorgpaviljoen in Huizen
- 22-10-2026 16:44 JLL verlengt huur hoofdkantoor in Atrium op Zuidas
- 22-10-2026 16:26 Necron koopt distributiecentrum in Almere
- 22-10-2026 15:58 CityLink breidt logistieke portefeuille uit met bedrijfsgebouw in Almere
- 22-10-2026 15:19 Chantal de Bree neemt leiding Vastgoed Syndicering Nederland over
- 22-10-2026 14:53 Bata huurt kantoor en showroom van Jamestown in Amsterdam
- 22-10-2026 13:18 Modulair Nederland presenteert ‘Het 30-30-30-Plan’ als uitvoeringsagenda voor het 50-puntenplan van het ministerie van Volkshuisvesting
- 22-10-2026 12:18 Tenzin Vastgoed koopt honderd appartementen in Roermond
- 22-10-2026 11:50 Rendement infrastructuur 56 procent in vijf jaar, op vastgoed slechts 4 procent
- 22-10-2026 11:49 Drentse ondernemer Lammert Tel koopt landgoed van Hennie van der Most
- 22-10-2026 11:29 Drenthe helpt bedrijventerreinen met verduurzaming en herontwikkeling
- 22-10-2026 11:20 161 nieuwe woningen gepland op voormalig hockeyterrein in Schiedam
- 22-10-2026 11:09 Ivo van der Mark (Jajo): 'Veel ontwikkelaars en bouwers denken nog te traditioneel'
- 22-10-2026 11:08 EIB: Personeelstekort zet woningbouw en infrastructuur onder druk





.jpg)


Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.