Voormalige kazerne Gouda wordt herontwikkeld tot 220 woningen

Gemeente Gouda en ontwikkelaars Open Development en Vink Bouw hebben een intentieovereenkomst getekend om de voormalige Prins Willem Alexander-kazerne in Gouda te herontwikkelen. Het plan is om 220 woningen te realiseren. 

Het gaat om 220 woningen in diverse typen en prijsklassen, in zowel huur als koop. Er komt ook een buurtvoorziening en een gezondheidscentrum. Er zijn meer varianten voor de verkeersontsluiting ontwikkeld. Wethouder Rogier Tetteroo (Bouwen en Wonen): “Deze varianten worden binnenkort met de buurt besproken. Voor ons geeft dit het vertrouwen dat deze ontwikkeling goed mogelijk is. Gouda Noord kan deze nieuwe woningen heel goed gebruiken en ik spreek dan ook graag uit dat het college in hoofdlijnen achter deze ontwikkeling staat.”

Ontwikkelaar Jan Piësla namens de twee projectontwikkelaars: “Op 21 maart praten we de belangstellenden voor dit woningbouwplan bij: zowel omwonenden als woningzoekenden. We zijn benieuwd naar hun reacties op de nieuwe verkeersvarianten. Vervolgens rekenen we de varianten, met eventuele wijzigingen, grondig door. Daarmee komen we nogmaals terug bij de belangstellenden. Vervolgens is de raad aan zet, in de procedure om het bestemmingsplan aan te passen.” 



Reacties


Laatste nieuws