Binnenkijken in het nieuwe kantoor van Herkon en Stout

Eind januari zijn Bouwonderneming Stout en projectontwikkelaar Herkon vanuit Hardinxveld-Giessendam verhuisd naar hun nieuwe kantoor gelegen aan het Stationspark in Sliedrecht. Het nieuwe kantoor met een bruto vloeroppervlak van 2.400 m2 is gerealiseerd op een eigen kavel, centraal gelegen op het Stationspark II, tegenover het NS station in Sliedrecht.

Stout en Herkon zetten hiermee de volgende stap als bouwer en ontwikkelaar. De verhuizing werd ingegeven door de groei die beide bedrijven (behorend tot de Van Herk Groep) de afgelopen jaren hebben doorgemaakt. Niet alleen zijn de projecten groter en complexer geworden ook de groei op het personele vlak vraagt om een ruimere en professionelere werkomgeving.

Herkon en Bouwonderneming Stout waren zelf verantwoordelijk voor de ontwikkeling en de realisatie van het pand. Architectenbureau RoosRos architecten tekende voor het ontwerp van de nieuwe huisvesting. Het nieuwe kantoor laat zich omschrijven als een luchtig en zwevend gebouw met drie lagen. De onderlaag is terugliggend. De grote overstekken versterken en karakteriseren het ontwerp. Het pand ademt een paviljoenachtige sfeer, is lekker licht en heeft een transparante uitstraling. Grote vides en glasgevels laten het daglicht doordringen tot diep in het gebouw. Het is een duurzaam kantoor met energiebesparende en -opwekkende maatregelen.

 



Reacties


Laatste nieuws