‘Flexibiliteit is bij ons het sleutelwoord’
Flexizone timmert hard aan de weg. In de afgelopen vijf jaar is de flexaanbieder gegroeid naar 11 vestigingen en zijn er plannen om nog verder uit te breiden in Nederland. VJ sprak hierover met Sylvia de Haas van Flexizone.
Flexizone is een flexibel ‘full service’ verhuurconcept, gericht op de combinatie van kantoor-, bedrijfs- en opslagruimte. Het is daarmee met name bedoeld voor bedrijven die actief zijn in de ‘light industrial’-sector, zoals meubelmakers, architecten en webshopeigenaren. Behalve een mix van meters, biedt Flexizone ook verschillende faciliteiten aan voor een vast bedrag per maand, zoals koffie en thee, beveiliging, vergaderruimtes, maar ook parkeren en Wifi.
Flexibiliteit
Nederland kent vele flexibele kantooraanbieders, maar Flexizone onderscheidt zichzelf door haar flexibiliteit. Waar je bij traditionele aanbieders van kantoor- en werkruimte vaak te maken hebt met lange huurcontracten en grote oppervlaktes, biedt Flexizone flexibiliteit in beiden. Huren kan al vanaf één maand en oppervlaktes zijn er vanaf 8m2 tot wel 250m2 of meer. Daarnaast kun je verschillende producten tegelijk afnemen.
Allerlei combinaties mogelijk
“Ideaal als je naast een werkruimte ook opslag nodig hebt voor je producten of webshop. Of ook een kantoorruimte wilt voor de administratie. Wij richten ons op verschillende vormen van gebruik, niet op alleen kantoorruimte. Allerlei combinaties zijn mogelijk. Daarnaast krijg je altijd de mogelijkheid om van ruimte te wisselen, te groeien of te krimpen,” vertelt Sylvia de Haas aan VJ.
11 locaties
Inmiddels telt Flexizone 11 locaties verspreid door Nederland. Het aantal huurders per locaties verschilt. De Haas: “Waar de ene vestiging al goed gevuld is, is er op een andere Flexizone locatie juist nog genoeg vrij. Zo hebben we bijvoorbeeld in Aalsmeer, Eindhoven en Houten nog verschillende, creatieve ruimtes beschikbaar.”
Dynamiek en diversiteit
Doordat Flexizone zich richt op een brede doelgroep levert dat een diversiteit aan huurders op. “We willen verschillende ondernemers en doelgroepen bij elkaar brengen in onze vestigingen. Van boekhouders tot cateraars, muzikanten tot houtbewerkers en alles ertussenin. Behoorlijk gevarieerd dus. Hiermee willen we een dynamische werkomgeving creëren waar huurders elkaar kunnen versterken en een echte community worden.”
Zo organiseert Flexizone ook gezamenlijke activiteiten, zoals borrels en eens in de maand een lunch voor ‘members’, oftewel de huurders. De Haas vult aan: “Uiteindelijk willen we deze community nog meer versterken en daarom zijn we momenteel ook bezig met het opzetten van een businessclub. Ons doel is echt dat ondernemers met elkaar verbinden. Behalve alleen ruimtes verhuren is dit community gedeelte wel echt een belangrijke toegevoegde waarde bij Flexizone.”
Zeecontainers
De flexaanbieder blijft ook innoveren, zo gaat Flexizone met haar nieuwste concept een stapje verder. Je kan namelijk op een aantal Flexizone locaties ook kiezen voor de zogenoemde Flexbox: een kantoor, opslag, studio en/of werkruimte in een zeecontainer. Geheel in te richten naar eigen wens. De Haas: “Deze Flexbox maakt weer deel uit van een groter geheel, waardoor je als ondernemer deel uitmaakt van een indoor containerpark. Bijvoorbeeld op onze locaties in Eindhoven, Houten, Leiderdorp en Utrecht kan je hier gebruik van maken. In principe kan iedereen erin, deze flexvariant is net zoals bij onze andere ruimtes all-inclusive.”
Vijfjarig jubileum
Het Flexizone concept is 5 jaar geleden opgezet door De Haas. Zij constateerde hoeveel leegstand er was in Nederland en kocht samen met een investeerder een leegstaand gebouw in Rotterdam die ze als het ware ‘in stukken hakte’ en ombouwde tot de eerste Flexizone vestiging.
Inmiddels heeft Flexizone locaties in Aalsmeer, Almere, Dordrecht, Eindhoven, Houten, Leiderdorp, Rotterdam, Utrecht, Vianen en openen nog dit jaar de deuren in Den Haag. Wat maakt een locatie interessant voor Flexizone? De Haas zegt: “Bij het zoeken naar nieuwe locaties kijken we vooral naar de bereikbaarheid. Je vindt Flexizone niet in het centrum, maar op industriële gebieden aan de rand van de grotere steden. Hier kiezen we bewust voor om onze service betaalbaar te houden en de bereikbaarheid te vergroten. Parkeren, laden en lossen is bij ons dus geen probleem.”
Eindhoven pas het begin
De Haas tot slot: “Ik heb de ambitie om verder te blijven groeien en meer bekendheid te genereren voor Flexizone als concept zodat ondernemers echt weten wat het inhoudt. Daarnaast willen we nog verder uitbreiden in het Zuiden van Nederland, onze vestiging in Eindhoven die begin dit jaar is geopend is pas het begin.”
Meer weten over Flexizone of zelf ruimte huren? Neem contact op via +31 (0)85 1050 733 of via info@flexizone.nl.
Laatste nieuws
- 25-04-2025 16:38 Kabinet trekt 2 miljard uit voor startpakket stikstof
- 25-04-2025 15:56 Kabinet breidt stroomnet versneld uit, elektriciteitskosten voor industrie verlaagd
- 25-04-2025 14:11 Bezwaren tegen zestig woningen afgewezen door Raad van State
- 25-04-2025 13:52 Meierijstad maakt stedenbouwkundig plan voor nieuwe woonwijk met 600 woningen
- 25-04-2025 10:42 Provincie Drenthe gaat zich inzetten voor toekomstbestendige bedrijventerreinen
- 25-04-2025 10:23 Coolblue verlengt huur hoofdkantoor Central Plaza Rotterdam
- 25-04-2025 09:37 URW boekt stabiele omzet in eerste kwartaal 2025
- 25-04-2025 09:33 Winst WDP stijgt met 12 procent in eerste kwartaal
- 25-04-2025 08:56 Lochem onderzoekt bouw 250 woningen
- 25-04-2025 08:32 Heijmans trekt in eerste kwartaal lijn van 2024 door
- 25-04-2025 06:00 'Door perfect storm op de woningmarkt verdwijnen er steeds meer studentenkamers'
- 24-04-2025 17:08 Minister neemt al de eerste adviezen van Stoer over
- 24-04-2025 15:51 Tweede Kamer verwerpt initiatiefwet huurbevriezingen
- 24-04-2025 15:50 Gemeente Weert geeft goedkeuring voor bouw 80 woningen bij Stramproy
- 24-04-2025 15:29 Duizend woningen in Tilburgse Stappegoor-gebied
- 24-04-2025 14:57 Ooijevaar bouwt houten appartementengebouw voor Stek
- 24-04-2025 14:46 Citystone en Oegstgeest tekenen overeenkomst voor 160 woningen
- 24-04-2025 13:39 Woontop-partners: 'Politiek heeft niet nagedacht over consequenties huurbevriezing'
- 24-04-2025 13:17 Het shortstaycontract: de uitkomst voor tijdelijke verhuur van woonruimte of een juridisch mijnenveld?
- 24-04-2025 12:27 Welzijn haalt uit naar coalitiepartijen over huurbeleid in Voorjaarsnota
- 24-04-2025 12:25 Economische groei vier grote steden sterker dan rest van Nederland
- 24-04-2025 11:48 Woede in Tweede Kamer over compensatie huurbevriezing, nog onduidelijkheid over welke huren worden bevroren
- 24-04-2025 11:47 Daymakers huurt kantoorvilla in Utrecht van Bridges Real Estate
- 24-04-2025 11:01 Van Draeckeburgh over Subsidieregeling Duurzaam Maatschappelijk Vastgoed 2025
- 24-04-2025 11:00 Acht nieuwe uitbreidingslocaties in provincie Utrecht
- 24-04-2025 10:35 NVM en VGM: Aantal huurtransacties met bijna 20 pocent gedaald
Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.