BOAG: Vliegensvlug verhuizen binnen 6 maanden is mogelijk
Op een steenworp afstand van ons voormalige kantoor vandaan en toch een wereld van verschil! BOAG blijft zich ontwikkelen en dat vroeg om een passende locatie. Vanwege de enorme behoefte aan eigentijdse huisvesting was snel optreden nodig. De doelstelling was om binnen een half jaar op de nieuwe locatie te kunnen werken.
Om snel te kunnen schakelen is besloten om samen te werken met Profile Project, een turn key aannemer en projectinrichter. Om de kwaliteit van het werk te waarborgen heeft BOAG zelf een Programma van Eisen opgesteld. Op basis van de eisen waaraan de huisvesting moest voldoen, hebben twee projectmanagers van BOAG in nauw contact met Profile Project het project opgepakt.
Binnen de planning en buget gebleven. Dat hoor je wel eens anders!
Betrokken projectmanager van BOAG, Esther Pender laat weten: ‘Het contact met Profile Project was steeds prettig; door een vast team bestaande uit een projectleider, ontwerper en vakmannen die het werk uitvoerden, kon er snel geschakeld worden. Met als resultaat een turn key oplevering, binnen planning en budget!’
Met de verhuizing is ook het nieuwe werken bij BOAG geïntroduceerd. Via activiteit gerelateerde werkplekken wil BOAG het werken leuker maken, de onderlinge communicatie en productiviteit verbeteren. De verschillende werkplekvormen appelleren aan de eigen verantwoordelijkheid van medewerkers en zijn sterk gericht op ontmoeten, kennisdeling en samenwerking. Daarmee maken we los wat onnodig vastzit. Medewerkersbetrokkenheid was tijdens het gehele traject dan ook van groot belang. Het veranderen van de manier van werken is een proces waarbij medewerkers goed betrokken en geïnformeerd moeten worden.
‘De inzet van een 3D-model, dat via virtual reality brillen bekeken kon worden was daarbij van grote toegevoegde waarde’, aldus Oth Blom, tweede betrokken projectmanager binnen BOAG.
Team bepalend voor resultaat
Profile Project had alle benodigde expertise in huis voor het begeleiden en vertalen van ons Programma van Eisen naar een ontwerp dat aansloot bij onze wensen, zoals activiteitgericht werken. Daarnaast hadden we al vroeg in het proces inzicht in de kosten. Dit was mede mogelijk doordat Profile Project zelf onderdelen leverden en de werkzaamheden voor het overgrote deel zelf uitvoerden. Letterlijk van sloop tot bureaustoelen.
Esther: ‘Met name de maatwerkmeubels, zoals de “coupezitjes”, tafels en zithoeken voor het werkcafé konden hierdoor toegesneden worden op de eisen van BOAG. Dit alles voor een scherpe prijs én tijdige levering.’
Nuttig: 3 aandachtspunten
Ieder verhuizingstraject is anders, maar de volgende aandachtspunten geven we graag aan u mee:
-Het klimaat en de ICT-voorzieningen: een aanpassing van een traditioneel cellenkantoor naar een meer open werkomgeving vraagt het nodige van de installaties;
-De demarcatie van de werkzaamheden tussen verhuurder, huurder, aannemer en verhuizer;
- Het aanpassen van de ICT-voorzieningen: de neiging bestaat vaak, om tevreden te zijn met wat in de bestaande locatie aanwezig is. Vaak is er meer mogelijk.
We danken Profile Project voor de waardevolle samenwerking. Het heeft zijn vruchten afgeworpen.
Dit artikel is een bijdrage van BOAG.
Laatste nieuws
- 02-10-2026 16:23 Landgoed Hennie van der Most geveild voor bijna 5,7 miljoen euro
- 02-10-2026 15:19 Actieplan Versnelling Woningbouw: Waar zit de versnelling echt?
- 02-10-2026 14:47 Kantoorspits zet vastgoedkeuzes op scherp: ‘We moeten creatiever met die vierkante meters omgaan’
- 02-10-2026 14:38 The Frame huurt winkelruimte in centrum Eindhoven
- 02-10-2026 13:50 Nuveen ziet na overname Schroders meer ruimte voor Nederland: ‘Het D-woord valt nog niet, maar wel opportunistische kansen’
- 02-10-2026 13:40 ‘Wacht niet totdat de zon weer gaat schijnen’
- 02-10-2026 12:04 Westend Bank neemt Duitse vastgoedbeleggingstak ABN Amro over
- 02-10-2026 11:26 Simone Herremans directeur Bouw & Vastgoed bij Rabobank
- 02-10-2026 10:46 Moychay opent tweede Nederlandse vestiging in Utrecht
- 02-10-2026 10:32 Eli Lilly krijgt groen licht voor pillenfabriek in Katwijk
- 02-10-2026 10:10 Goirle legt voorkeursrecht op voor woningbouw op bedrijventerrein Tijvoort-Noord
- 02-10-2026 09:58 Inflatie loopt in september in snelle raming verder op naar 3,4 procent
- 02-10-2026 09:41 Benkey koopt Europees hoofdkantoor Yokogawa in Amersfoort
- 02-10-2026 09:10 Verhuurders modulaire gebouwen richten eigen branchevereniging op
- 02-10-2026 08:50 Dils Living breidt uit naar Zuid-Nederland met twee nieuwe adviseurs
- 02-10-2026 06:00 Locatie nog altijd het belangrijkst in de strijd om talent: ‘Mensen komen niet voor een gebouw’
- 01-10-2026 16:20 Gedwongen veiling vakantieparken Gillis levert 27,3 miljoen euro aan biedingen op
- 01-10-2026 15:49 IHS Capital koopt winkelpand in Tilburg
- 01-10-2026 15:37 Detalent huurt kantoorruimte in Breda
- 01-10-2026 15:18 Heinen wil na kritiek box 3-grens aanpassen om kleine spaarder te ontzien
- 01-10-2026 14:25 Utrecht verwacht vanaf 2028 weer ruimte voor stroomaansluitingen door batterijen en aggregaten
- 01-10-2026 14:08 Vol stroomnet dreigt woningbouwproductie met 40 procent te raken
- 01-10-2026 12:18 ABN Amro analisten: 'First Sponsor bereidt mogelijk overnamebod NSI voor'
- 01-10-2026 11:58 Brikks versterkt Capital Markets-team met Willem van Laarhoven
- 01-10-2026 11:32 Vastgoed Nederland steunt registerplicht: ‘Wij pleiten hier al jaren voor’
- 01-10-2026 11:12 Omzet detailhandel stijgt in augsutus met 3,5 procent







.jpg)
Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.