Akro Consult: ‘Van initiatief tot oplevering, we begeleiden van A tot Z’
De gemeente Hellevoetsluis heeft Akro Consult gevraagd om het verkoopteam van bedrijventerrein Kickersbloem 3 te versterken. Dit bedrijventerrein met circa 50 hectare aan uitgeefbare grond staat nu in de verkoop. Mariska van der Hee vertelt op welke manier Akro Consult het verschil gaat maken. “Duidelijkheid en snelheid staat voorop.”
Kickersbloem 3 is het derde grote bedrijventerrein in Hellevoetsluis, naast Kickersbloem 1 en 2 die geheel verkocht zijn. In tegenstelling tot veel concurrerende bedrijventerreinen beschikt Kickersbloem 3 over veel direct uitgeefbare ruimte, in totaal circa 50 hectare, waaronder ook meerdere grootschalige percelen van meer dan 5 hectare. Op dit moment wordt fase 1 bouwrijp gemaakt. Ook kent het terrein een relatief hoge milieucategorisering en biedt de ligging, niet ver van de haven van Rotterdam en de A15, goede aansluiting op internationale handelswegen.
Doelgroepen in kaart
Advies- en procesmanagementbureau Akro Consult heeft eerst op basis van een grondige analyse de doelgroepen goed in kaart gebracht voor Kickersbloem 3 en is vervolgens uitgebreid in gesprek gegaan met potentiële eindgebruikers, beleggers, ontwikkelaars en tussenpersonen. Op deze manier wil Akro Consult niet alleen geïnteresseerde partijen werven, maar ook naamsbekendheid creëren voor het gebied.
Van A tot Z
Maar daar houdt de pro-actieve aanpak van Akro Consult niet op. “Zodra we aan tafel zitten met concrete geïnteresseerde partijen begeleiden we deze met hun huisvestingsvraag door het hele proces. We begeleiden deze partijen van A tot Z, van initiatief tot oplevering. Hierbij gebruiken wij onze kennis en ervaring met financiële, juridische, planologische en procedurele zaken. Ook als het misschien niet bij dit project lukt, dan willen we alsnog meedenken met andere huisvesting elders in de regio,” vertelt Mariska van der Hee, projectmanager bedrijventerreinen bij Akro Consult.
Akro Consult heeft ruime ervaring met de ontwikkeling van bedrijventerreinen. Zo draagt het bureau – naast bedrijventerrein Kickersbloem 3 – op dit moment zorg voor de acquisitie en het procesmanagement voor zowel het bedrijventerrein HarnaschPolder als Heesch West.
Snelheid en duidelijkheid bieden
Uit de gesprekken met marktpartijen en potentiële geïnteresseerden blijkt dat de schaarste naar grote percelen het gebied interessant maakt voor partijen. “Bedrijven gaan zich toch voorsorteren op het moment dat er echt geen ruimte meer is in de regio. Je wil als bedrijf toch inspringen op het juiste moment,” merkt Van der Hee.
Logistiek en MKB
Naast bijvoorbeeld logistieke bedrijven die op zoek zijn naar veel ruimte voor hun distributiecentra, is er ook een vraag vanuit het MKB onder andere naar bedrijfsverzamelgebouwen. In medio 2019 wordt de grond uitgegeven, op dit moment wordt de grond bouwrijp gemaakt. “Het proces om te komen tot realisatie heeft tijd nodig. Zeker nu met het tekort aan aannemers en bouwmaterialen zoals heipalen. Daarom moet er nu begonnen worden met plannen.”
Daarbij speelt gevoel ook een rol. Van der Hee vergelijkt het met het zoeken naar een woning. “Het moet bij je passen. Daarbij is het vinden van geschikte bedrijfsruimte en grond niet iets wat je dagelijks doet, dus we willen geïnteresseerden partijen meenemen in het proces.” Daarbij staat volgens Van der Hee duidelijkheid en snelle communicatie centraal. “We merken dat potentiële kopers behoefte hebben aan snel antwoord op hun vragen. Die duidelijkheid willen we ook bieden, zodat geïnteresseerde partijen weten waar ze aan toe zijn en zij snel beslissingen kunnen nemen,” vertelt Van der Hee.
Werkgelegenheid
Op dit moment is al één van de percelen verkocht, voor de overige percelen zijn er gesprekken gaande. Er is een indicatieve verkaveling door de gemeente opgesteld, maar de verdeling van de kavels is flexibel. “Alleen de hoofdinfrastructuur ligt vast, maar voor de rest zijn er veel mogelijkheden. We hebben een groot aantal leads en praten met verschillende partijen. Ik verwacht dat deze gesprekken ook zullen leiden tot aankopen. Het gaat om werkgelegenheid creëren en behouden in Hellevoetsluis,” zegt Van der Hee tot slot.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Mariska van der Hee via mvanderhee@akroconsult.nl of 070-326 26 23.
Laatste nieuws
- 23-10-2026 16:40 GMVM Real Estate koopt kantoorgebouw in Maastricht
- 23-10-2026 15:50 WDP boekt meer winst en investeert netto bijna half miljard euro
- 23-10-2026 15:30 Nieuwe ceo Pierre Nolte: ‘Ik ben hier om Cushman & Wakefield te laten groeien’
- 23-10-2026 14:07 Netcongestie als bouwvertraging: Waarom een beroep op overmacht niet vanzelfsprekend is
- 23-10-2026 12:04 Urban Industrial koopt EOS-portefeuille van EQT Real Estate
- 23-10-2026 11:37 Bram Linnartz nieuwe voorzitter raad van commissarissen Boei
- 23-10-2026 11:23 Woningbouw op locatie oud HagaZiekenhuis op zijn vroegst in 2030
- 23-10-2026 10:32 Rijksvastgoedbedrijf betaalt 75 mln voor Daalse Kwint in Utrecht
- 23-10-2026 10:27 ING: Bestaande bouw voelt hogere rente in prijzen, nieuwbouw in verkopen
- 23-10-2026 09:48 NHG-grens stijgt ruim vier keer zo hard als gemiddelde hypotheek
- 23-10-2026 09:39 De gemeente als concurrent: De Wet markt en overheid wordt permanent
- 23-10-2026 09:13 Floris van der Wilden wordt junior consultant bij Dils
- 23-10-2026 08:53 Blend Wonen huurt ruimte in zorgpaviljoen in Huizen
- 22-10-2026 16:44 JLL verlengt huur hoofdkantoor in Atrium op Zuidas
- 22-10-2026 16:26 Necron koopt distributiecentrum in Almere
- 22-10-2026 15:58 CityLink breidt logistieke portefeuille uit met bedrijfsgebouw in Almere
- 22-10-2026 15:19 Chantal de Bree neemt leiding Vastgoed Syndicering Nederland over
- 22-10-2026 14:53 Bata huurt kantoor en showroom van Jamestown in Amsterdam
- 22-10-2026 13:18 Modulair Nederland presenteert ‘Het 30-30-30-Plan’ als uitvoeringsagenda voor het 50-puntenplan van het ministerie van Volkshuisvesting
- 22-10-2026 12:18 Tenzin Vastgoed koopt honderd appartementen in Roermond
- 22-10-2026 11:50 Rendement infrastructuur 56 procent in vijf jaar, op vastgoed slechts 4 procent
- 22-10-2026 11:49 Drentse ondernemer Lammert Tel koopt landgoed van Hennie van der Most
- 22-10-2026 11:29 Drenthe helpt bedrijventerreinen met verduurzaming en herontwikkeling
- 22-10-2026 11:20 161 nieuwe woningen gepland op voormalig hockeyterrein in Schiedam
- 22-10-2026 11:09 Ivo van der Mark (Jajo): 'Veel ontwikkelaars en bouwers denken nog te traditioneel'
- 22-10-2026 11:08 EIB: Personeelstekort zet woningbouw en infrastructuur onder druk





.jpg)


Reacties
Om te kunnen reageren moet u zijn ingelogd. Klik hier om in te loggen.