Den Haag

Transformatie plannen voor verkocht kantoorpand Den Haag

Innova Investments uit Amsterdam heeft het kantoorgebouw aan de Laan van Nieuw Oost Indië 14-16 in Den Haag verkocht. Het betreft een kantoorpand van ca. 1.600 m2 en koper Bricks Development...

Den Haag voert puntensysteem in om groener te bouwen

Den Haag gaat als eerste stad in Nederland een puntensysteem invoeren voor groen- en natuurinclusief bouwen. Met het systeem worden ontwikkelaars en architecten op een naar zeggen eenvoudige wijze...

Nieuw congres: Gemeentelijke Vastgoeddag Den Haag

Den Haag groeit hard en er staan enorme gebiedsontwikkelingen op de planning. Hoe gaat de gemeente hierbij samenwerken met de vastgoedmarkt? Op 22 mei hoort u het uit de eerste hand. Deze...

Local en Trebbe leveren Haags transformatiepand 'De Sophie' op

Vandaag leveren Local en Trebbe, verenigd in ontwikkelcombinatie Villa Sophie, het Haagse transformatieproject De Sophie op. Het voormalige kantoorpand aan de Koningin Sophiestraat 120-130 is...

Tech startup Tykn opent kantoor in Apollo 14

Tykn, de Nederlandse startup die zich richt op het veilig digitaliseren van identiteitsmanagement, heeft officieel haar deuren geopend in kantoor Apollo 14 in de Binckhaven Den Haag.

Geen vergunning voor woningbouw met gasaansluiting in Den Haag

Vanaf 1 juli 2018 krijgen woningbouwplannen geen vergunning meer voor een aardgasaansluiting. Den Haag wil dat zo veel mogelijk huizen gasloos gebouwd worden, ook bij nieuwbouw met een oudere...

Indrukwekkende plannen voor omgeving Den Haag Hollands Spoor

Vijf torens zullen rondom het station Den Haag Hollands Spoor een multifunctioneel programma gaan huisvesten en de skyline van Den Haag versterken. In opdracht van LIFE makes SENS is...

3.000 woningen op de planning rondom station Hollands Spoor

Den Haag gaat de komende jaren minstens drieduizend nieuwe woningen en duizenden vierkante meters kantoorgebouwen ontwikkelen rondom station Hollands Spoor. Wethouder Revis: "Deze plannen...

Komt u ook netwerken op de Haagse Vastgoedborrel?

Op donderdag 18 april organiseert Vastgoedjournaal de Haagse Vastgoedborrel. Diverse beroepsgroepen uit de vastgoedsector komen op deze dag samen om op informele wijze kennis te...

Na Cordaid kiest ook Hivos voor fors metrage in Haagse Sijthoff

Stichting Hivos heeft een langjarig huurcontract getekend voor circa 1.500 m² in Sijthoff City aan de Grote Marktstraat 43 in Den Haag. Dit is de tweede grote huurder die onlangs bekend werd...

Cording koopt kantoor The Bridge van Cromwell

Cording Real Estate Group heeft kantoorgebouw The Bridge aangekocht in Den Haag voor haar Benelux Commercial Real Estate Fund. Verkoper is Cromwell Property Group.

PostNL verhuist hoofdkantoor naar Stationspostgebouw in Den Haag

Het hoofdkantoor van PostNL verhuist uiterlijk juni 2021 van de Prinses Beatrixlaan in Den Haag naar het Stationspostgebouw bij NS-station Den Haag HS. Het contract met de verhuurder...

Stichting Cordaid huurt fors metrage in Sijthoff City

Stichting Cordaid heeft een langjarig huurcontract getekend voor circa 1.900 m² in Sijthoff City aan de Grote Marktstraat 43 in Den Haag.

Haagse woontoren De Regentesse vanaf nu de hoogte in

De bouw van het appartementencomplex De Hoge Regentesse in Den Haag is gestart. Hierin komen 128 appartementen, 102 parkeerplaatsen en drie commerciële ruimtes van in totaal bijna 300...