Den Bosch

Retail

10Days opent winkel in Den Bosch

Het Nederlandse kledingmerk 10Days opent na de zomer een winkel in Den Bosch. Het wordt de zesde vestiging voor het merk dat bijna twintig jaar geleden in Amsterdam werd opgericht.
Transacties

Holla legal & tax verlengt huur nabij station Den Bosch

Voor haar vestiging in 's-Hertogenbosch heeft Holla legal & tax de huurovereenkomst voor 2.500 m2 kantoorruimte, inclusief parkeerplaatsen, aan het Stationsplein 95-101 in Den Bosch...
Transacties

Blokker opent eigen winkels in Den Bosch en Klazienaveen

Blokker opent woensdag 1 juli twee nieuwe winkels in Den Bosch en Klazienaveen (Drenthe). Het zijn de eerste nieuwe vestigingen van dit jaar.

Mannenmodezaak Heeren van Nuland huurt winkel aan de Markt 59 in Den Bosch

Heeren van Nuland heeft een langjarige huurovereenkomst gesloten voor de winkel aan de Markt 59 in Den Bosch. ASR Real Estate verhuurde het pand namens het ASR Dutch Prime Retail Fund.

Robo Charge huurt kantoorruimte op Campus Hambaken in Den Bosch

Robo Charge heeft een huurovereenkomst ondertekend voor 357 m2 kantoorruimte op Campus Hambaken in Den Bosch.

Duinweide Investeringen koopt woningportefeuille in Den Bosch

Duinweide Investeringen heeft woningportefeuille Trias in het centrum van Den Bosch verworven. De aankoop bestaat uit drie complexen met in totaal 61 appartementen.

Den Bosch krijgt vernieuwd station

Het Rijk, de provincie Noord-Brabant en de gemeente Den Bosch hebben overeenstemming bereikt over de financiering van de vernieuwing van station Bosch Centraal en de directe omgeving.

Decathlon huurt aan de Pensmarkt in Den Bosch

Decathlon heeft een nieuwe winkel gehuurd in het hart van ’s-Hertogenbosch, aan de Pensmarkt.

Bever vergroot winkel in binnenstad Den Bosch

Outdoorwinkel Bever breidt haar vestiging aan het Burgemeester Loeffplein in Den Bosch uit.

ABN Amro huurt kantoorruimte in Bastion Zuid in Den Bosch

ABN Amro huurt kantoorruimte in kantoorcomplex Bastion Zuid aan de Zuidwal in Den Bosch.

Historisch winkelpand in Den Bosch wisselt van eigenaar

Een particuliere belegger heeft het historische winkelpand aan de Pensmarkt 36-42 in Den Bosch verworven. Verkoper is een institutionele belegger.

Binnenstad Den Bosch blijft interessante belegging: ‘Consistent beleid en snelheid zijn doorslaggevend’

Den Bosch werkt aan een toekomstbestendige binnenstad met minder leegstand en meer functiemenging. Binnenstadmanager Chrisje Clement ziet vastgoedeigenaren als cruciale partners in dat proces....

Douglas huurt winkelruimte aan Hooge Steenweg in Den Bosch

Parfumerieketen Douglas heeft een huurovereenkomst gesloten met NLV voor de winkel aan de Hooge Steenweg 16 in Den Bosch.

Tiende vestiging voor Ernesting's Family in Nederland

De Duitse moderetailer Ernsting's Family opent binnenkort zijn tiende Nederlandse vestiging, in het centrum van Den Bosch.