Den Haag

De coronacrisis voor corporaties: Staedion (Den Haag)

VJ sprak met Willem van de Ven van de Haagse woningcorporatie Staedion, met een portefeuille van 36.000 woningen, over de effecten van de coronamaatregelen die nu in Nederland gelden. Hoe...

Nieuw pand voor Nederlandse Orde van Advocaten

Hansainvest kan de Nederlandse Orde van Advocaten als nieuwe huurders verwelkomen in de Monarch Tower in Den Haag waar zij circa 1.900 m² zullen betrekken. Ook huren zij 5 parkeerplaatsen in...

Koekela huurt in Den Haag

Van Herk Groep heeft een huurovereenkomst gesloten met Koekela voor de winkelruimte aan de Laan van Nieuw Oost-Indie 94 te Den Haag.

Overheidsgebouwen Den Haag in 2040 klimaatneutraal

Het Rijksvastgoedbedrijf en het consortium Motion2040+ hebben de volgende stap gezet in de vormgeving en uitvoering van het verduurzamen van overheidsgebouwen. Het doel is om voor 2040 ruim 30...

EY huurt monumentaal kantoor in Den Haag van Garbe

EY heeft onlangs een nieuwe huurovereenkomst afgesloten voor het monumentale kantoorgebouw aan de Wassenaarseweg 80 te Den Haag. Het gebouw dat momenteel al door EY gehuurd wordt, zal volledig...

Mohamed Baba nieuwe bestuursvoorzitter bij Haag Wonen

Met ingang van 1 maart 2020 wordt Mohamed Baba bestuursvoorzitter bij Haag Wonen. Samen met zittend financieel bestuurder Ria Koppen - Kreyne vormt hij het tweehoofdige bestuur van de...

IVBN: 'Een noodknop werkt contraproductief' + notitie

De Vereniging van Institutionele Beleggers in Nederland (IVBN) blijft erbij dat het invoeren van een noodknop voor de middenhuren niet gaat werken. Zij stellen zelfs dat deze contraproductief...

Na Amsterdam is Yays straks ook in Den Haag te vinden

Het voormalige kantoorgebouw aan de Koninginnegracht in Den Haag zal gerenoveerd en verbouwd worden tot een Yays aparthotel en zal in het vierde kwartaal van 2020 worden geopend. In totaal komen er...

Equity Estate verkoopt NWO-kantoor aan Aberdeen Standard Investments

Niet één maar twee grote aankopen van belegger Aberdeen Standard Investments werden vandaag aangekondigd. Zij hebben onlangs ook het kantoorpand van de NWO in Den Haag aangekocht...

Greystar breidt portefeuille uit in Den Haag met aankoop MB275

Greystar heeft het wooncomplex MB275 in Den Haag gekocht van Nederlandse ontwikkelaar UrbanTTP. Het complex omvat 234 appartementen, een huisartsenpraktijk, een apotheek en kantoren voor...

'Gedeelde visie beleidsmakers kan verschil maken op Haagse vastgoedmarkt'

De commerciële vastgoedmarkt binnen de regio Haaglanden zou met een gemeenschappelijke visie en overkoepelend beleid beter af zijn. Dat stellen de bedrijfsmakelaars Rudmer Tettero en Bart...

Frisia Makelaars: 'Ook Den Haag zoekt het in de hoogte'

Binnen Haaglanden is Frisia Makelaars, met een marktaandeel van rond de 40%, één van de grootste nieuwbouwmakelaars. Het loopt dus uitstekend, kun je stellen. Desondanks is er enige...

Icon Real Estate verkoopt New Babylon voor €170 miljoen

Belegger Icon Real Estate heeft kantorencomplex New Babylon verkocht. Hannover Leasing koopt het gebouw namens het Deense pensioenfonds en verzekeringsmaatschappij PFA Pension voor €170...

Den Haag versnelt kantorenbouw: 200.000 m2 extra tot 2025

De gemeente Den Haag heeft een urgentieprogramma voor extra kantoorruimte vastgesteld. Daarvoor zijn er verschillende bouwlocaties aangewezen voor kantoren voor grote ondernemers en voor...